Elder Scrolls V Skyrim Legendary -2 Disc - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155147577

093155147577

Použité

315 Položek skladem

14 dnů

418 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Elder Scrolls V Skyrim Legendary Xbox 360 bazar

Popis

Elder Scrolls V Skyrim Legendární -2 Disc

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vítěz více než 200 Game of the Year, zažít kompletní sbírku Skyrim s The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition, včetně původního kriticky-pozdravoval hry, oficiální add-ons - Dawnguard, hearthfire a Dragonborn - a přidané funkce, jako je bojových kamery, namontované souboj, legendární obtížnosti na režim pro hardcore hráčů, a legendární schopnosti - což vám umožní zvládnout každý perk a úroveň výš své dovednosti nekonečně.

Vlastnosti: žít jiný život, v jiném světě - hrát jakýkoliv typ postavy si můžete představit, a dělat, co chcete; svoboda volby, vyprávění a dobrodružství The Elder Scrolls ožívá v jedné legendární zkušenosti s kompletní přidanými zbraně, brnění, kouzla, a křičí ze všech tří oficiálních doplňků. Dawnguard - The Vampire Lord Harkon se vrátil k moci. Použitím The Elder Scrolls, když se snaží udělat nemyslitelné - ukončit slunce sám. Přidáte se starověkou pořadí Dawnguard a zastavit ho? Nebo se stanete upírem Pane? V Dawnguard, nejlepší volbou bude vaše. Ohniště - Nákup pozemků a postavit svůj vlastní domov od základu - od jednoduchého jedné místnosti domku na rozlehlé sloučeniny kompletní s arzenál, alchymie laboratoři, a další. Použijte zcela nových nástrojů, jako je kreslícím prkně a tesaře pracovní stůl otočit kámen, hlína a řezané protokoly do struktur a zařízení. Dokonce proměnit svůj dům v domov přijetím dětí. Dragonborn - Cesta na pobřeží Morrowindu do obrovské ostrov Solstheim.Traverse popel odpadů a ledovcových údolí této nové zemi, jak jste se více silný s výkřiky, které se ohýbají vůli svých nepřátel a dokonce i krotkých draky. Váš osud a osud Solstheim, visí na vlásku, jak čelit off proti své nejnebezpečnější protivník - první Dragonborn.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta