Dishonored (18) - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155145887

093155145887

Použité

728 Položek skladem

14 dnů

168 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Dishonored Xbox 360 bazar

Popis

Zneuctěn (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dishonored je pohlcující first-person akční hra, která vás vrhá jako nadpřirozené vraha poháněný pomstu. Kreativně eliminovat své cíle s flexibilním bojového systému, jak si kombinovat četné nadpřirozené schopnosti, zbraně a neobvyklé gadgets k dispozici. Pronásledovat své nepřátele pod rouškou tmy nebo nemilosrdně zaútočit na ně čelem se zbraněmi čerpaných. Výsledek každé mise se odehrává na základě rozhodnutí, které provedete.

Dishonored se nachází v Dunwall, průmyslové velrybářské města, kde podivné technologie a jiného světa mystika koexistují ve stínu. Jste jednou důvěryhodné osobní strážce milované císařovny. Obviněn z její vraždy, se stanete nechvalně známý vrah, známý pouze znepokojivé masky, která se stala vaší vizitkou. V době nejistoty, kdy je město je obležené morem a vládne represivní vlády vyzbrojené neo-průmyslové technologie, temné síly spiklo propůjčit na vás schopnostech kromě těch z jakéhokoliv obyčejného člověka - ale za jakou cenu? Pravda za svou zradu je stejně nejasná jako vodách obklopujících město a život, který si kdysi je navždy pryč.

Funkce:

Improvizovat a inovovat - přistupovat ke každému atentátu se svým vlastním stylem hry. Use stín a zvuk ke svému prospěchu, aby si cestu tiše prostřednictvím úrovně neviditelných od nepřátel nebo útok nepřátel head-on, protože reagují na váš agresivity. Flexibilní bojový systém umožňuje kreativně kombinovat své schopnosti, nadpřirozené schopnosti a gadgety, jak si cestu přes úrovně a odeslat své cíle. Improvizovat a inovovat definovat svůj herní styl. Akce s významem - Svět zneuctěn reaguje na tom, jak hrajete. Přesunutí jako duch a bránit korupci nebo Show No Mercy a nechat cestu ničení v brázdě. Rozhodněte se váš přístup pro každou misi, a výsledky se bude měnit jako výsledek. Nadpřirozenými schopnostmi - Teleport pro stealth přístupy, mít žádnou živého tvora, nebo zastavit samotný čas dirigovat nadpozemské popravy! Kombinací svoji sadu nadpřirozenými schopnostmi a zbraní otevírá ještě více způsobů, jak překonat překážky a eliminovat cíle. Hra je upgrade systému umožňuje zvládnutí smrtících nových schopností a nevyzpytatelný gadgets. Je to město, na rozdíl od jiných - Zadejte originální svět představil si Half-Life 2 umění režiséra Viktora Antonov. Arkane a Bethesda vám přinést do světa, kde průmysl a mystika srazí, vytváří atmosféru prosycený intrik. Svět je na vás k objevování.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta