Elder Scrolls V: Skyrim Collectors Ed - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155143616

093155143616

Použité

Není skladem


5 126 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Elder Scrolls V: Skyrim Sběratelská Edice Xbox 360 bazar

Popis

Elder Scrolls V: Skyrim sběratele Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tvrzení, masivní skóre z kritik po kritik, Elder Scrolls V: Skyrim je jednou z nejvýše hodnocených her tohoto století. Připravte se sbohem do vašeho společenského života - herní nedostane nic víc než to pohlcující

Existovat draci na obloze nad Skyrimu, sněhem zametl zemi v křečích občanské války a obležení z těchto obávaných šupinatých šelem. First-person role-playing game, tato poslední splátka Elder Scrolls série uvidí si vzít na roli hrdiny zkoumání překvapivě podrobný a rozsáhlý herní svět, odhalování její mnohá tajemství a snažil se přinést mír do zmrzlé půdy.

Open-World Heaven - zažít živé, dýchající svět nabitý uhrančivých místech, od poklady obtěžkané dungeonů a sněhem vrcholu hor až po rušných měst a průhledy, které opustí vás dech na jejich naprostou podívanou! Hra Eats Life - vzít na draky, vybrat stranu v občanské válce, hon za pokladem, kupovat domy, vdát, přidejte se na misích a pracovních míst, odjíždí do západu slunce na koních; příležitosti pro hraní rolí jsou nekonečné hodiny questy, výzvy a více zabalené do Elder Scrolls V: Skyrim je živě-si uvědomil, svět Dragon Power - ovládat neuvěřitelné síly shromážděné z učení jazyka draků, a objevte prastaré kouzla, která vás učiní nezastavitelná síla proti světu má mnoho nepřátel Character Driven - být ten, kdo chcete být s Elder Scrolls v: Skyrim neuvěřitelný charakter systému je, že si můžete vybrat ze stovek unikátních schopností, zbraní a kouzel; jediným omezením je vaše ambice. The Elder Scrolls V: Skyrim Sběratelská edice na Xbox 360 Zahrnuje: Alduin Socha: Vytvořeno ve spojení s IP Factory, tento sběratelský kousek jen socha stojí 30.5cm vysoký a je vyrobena z vysoce kvalitního PVC. Výsledky modelování ze skutečných in-game 3D digitálních souborů, je ukázkou Alduin, World Eater. Postaví posazený na vrcholu jednoho mnoho dračí zdí této hry, které učí hráče smrtící jazyk draků. "The Art of Skyrim" oficiálního umění Bok:. Díky více než 200 stran stávkujících, plné barevných ilustrací, nákresy a modely, to ohromující 23,8 cm x 30,8 cm konferenční stolek kniha mapuje znaky, zvířata, prostředí a ozbrojení Skyrimu. S úvodním slovem hra režiséra Todda Howarda a komentáře z Bethesda Game Studios umělců, budou čtenáři být vedena přes hru kultovní vizuální styl. "The Making of The Elder Scrolls V: Skyrim 'DVD: Dokumentární DVD obsahuje exkluzivní za-the-scenes záběry, včetně rozhovorů s týmem Bethesda Game Studios, neboť si vás od konceptu k vytvoření a poskytují vhled do příběhu, gameplay , nastavení, dědictví Elder Scrolls série, a mnohem více.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta