Elder Scrolls V: Skyrim Collectors Ed - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155143616

093155143616

Použité

1 Položka

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

5 452 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Elder Scrolls V: Skyrim Sběratelská Edice Xbox 360 bazar

Popis

Elder Scrolls V: Skyrim sběratele Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tvrzení, masivní skóre z kritik po kritik, Elder Scrolls V: Skyrim je jednou z nejvýše hodnocených her tohoto století. Připravte se sbohem do vašeho společenského života - herní nedostane nic víc než to pohlcující

Existovat draci na obloze nad Skyrimu, sněhem zametl zemi v křečích občanské války a obležení z těchto obávaných šupinatých šelem. First-person role-playing game, tato poslední splátka Elder Scrolls série uvidí si vzít na roli hrdiny zkoumání překvapivě podrobný a rozsáhlý herní svět, odhalování její mnohá tajemství a snažil se přinést mír do zmrzlé půdy.

Open-World Heaven - zažít živé, dýchající svět nabitý uhrančivých místech, od poklady obtěžkané dungeonů a sněhem vrcholu hor až po rušných měst a průhledy, které opustí vás dech na jejich naprostou podívanou! Hra Eats Life - vzít na draky, vybrat stranu v občanské válce, hon za pokladem, kupovat domy, vdát, přidejte se na misích a pracovních míst, odjíždí do západu slunce na koních; příležitosti pro hraní rolí jsou nekonečné hodiny questy, výzvy a více zabalené do Elder Scrolls V: Skyrim je živě-si uvědomil, svět Dragon Power - ovládat neuvěřitelné síly shromážděné z učení jazyka draků, a objevte prastaré kouzla, která vás učiní nezastavitelná síla proti světu má mnoho nepřátel Character Driven - být ten, kdo chcete být s Elder Scrolls v: Skyrim neuvěřitelný charakter systému je, že si můžete vybrat ze stovek unikátních schopností, zbraní a kouzel; jediným omezením je vaše ambice. The Elder Scrolls V: Skyrim Sběratelská edice na Xbox 360 Zahrnuje: Alduin Socha: Vytvořeno ve spojení s IP Factory, tento sběratelský kousek jen socha stojí 30.5cm vysoký a je vyrobena z vysoce kvalitního PVC. Výsledky modelování ze skutečných in-game 3D digitálních souborů, je ukázkou Alduin, World Eater. Postaví posazený na vrcholu jednoho mnoho dračí zdí této hry, které učí hráče smrtící jazyk draků. "The Art of Skyrim" oficiálního umění Bok:. Díky více než 200 stran stávkujících, plné barevných ilustrací, nákresy a modely, to ohromující 23,8 cm x 30,8 cm konferenční stolek kniha mapuje znaky, zvířata, prostředí a ozbrojení Skyrimu. S úvodním slovem hra režiséra Todda Howarda a komentáře z Bethesda Game Studios umělců, budou čtenáři být vedena přes hru kultovní vizuální styl. "The Making of The Elder Scrolls V: Skyrim 'DVD: Dokumentární DVD obsahuje exkluzivní za-the-scenes záběry, včetně rozhovorů s týmem Bethesda Game Studios, neboť si vás od konceptu k vytvoření a poskytují vhled do příběhu, gameplay , nastavení, dědictví Elder Scrolls série, a mnohem více.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta