Fallout: New Vegas (18) Ultimate Ed 2 Disc - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155142022

093155142022

Použité

141 Položek skladem

14 dnů

702 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Fallout: New Vegas Ultimate Edice Xbox 360 bazar

Popis

Fallout: New Vegas (18) Konečný Ed 2 Disc

(Omlouváme se za strojový překlad)

Se zavedením Ultimate Edition Bethesda Softworks představuje definitivní vydání oceňované Fallout: New Vegas. Tento kompletní balíček, který zahrnuje Mrtvého peněz, čestný srdíčka, starý svět blues a Lonesome Road add-on Pack, vám umožní zažít vše, co New Vegas má nabídnout. Osladit pot, budete vyzbrojeni nejnovější cache unikátních zbraní, typy munice a recepty od posledního přídavné balíčky Courier Stash a Gun Runners Arsenal.

Zjistíte existuje více přátel - a nepřátelé - aby ať už jste ostřílený explorer na Mojave, nebo hrát hru poprvé. Objevíte zde i další důsledky, které mají být zodpovědný, a více příležitostí žít ve slávě - nebo hanba - po celý Wasteland. Volby, které provedete bude stejně vlivná jako dřív.

Užijte si pobyt.

Vlastnosti: Beyond the Wasteland - New Vegas je mnohem obsáhlejší než kdy jindy s Sierra Madre kasina, Národní park Zion, Big MT výzkumu kráteru a zrádný předělu nyní otevřen pro poznávání. Každá odlišná oblast představuje novou sadu větvení misí, pozoruhodné osobnosti a více šancí hrát na zachránce, nebo vyvrhel na rodáky z New Vegas. Lesklé nové hračky - Každý doplněk pack přidává na horu výzbroje již k dispozici. Ať už jste výtržník in-your-face nebo střelec dlouhého doletu, jedinečné balistické pěsti, jako je dvoustupňový Goodbye nebo šikovný 10mm Kulometné jako je Sleepytime zajistí, že válečný štváč ve vás bude ohýbat svůj ammo- plněné svaly.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta