Fallout: New Vegas Collectors Edition (18) - Xbox 360

Bethesda Softworks

093155140103

093155140103

Použité

4 Položek skladem

14 dnů

2 307 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Fallout: New Vegas Sběratelská Edice Xbox 360 bazar

Popis

Fallout: New Vegas Collectors Edition (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zaznamenat všechny pamětihodnosti a zvuky pohádkové New Vegas, vám přináší Vault-Tec, americká First Choice Post Nuclear Simulation. Prozkoumat zrádné pustiny Velkého jihozápadu z bezpečí a pohodlí své vlastní trezoru: Seznamte se s novými lidmi, čelit nejděsivější stvůry, a vyzbrojit s nejnovějšími high-tech zbraně, jak si udělat si jméno pro sebe na vzrušující novou cestu napříč pustině Mojave. Slovo varování však - zatímco inženýři Vault-Tec připravil pro každou událost, v Las Vegas, bohatství může změnit v jediném okamžiku. Užijte si pobyt.

Příběh:

Vítejte do Las Vegas. New Vegas.

Je to ten typ města, kde kopat svůj vlastní hrob před tím, než střelen do hlavy a odešel do mrtvý ... a to předtím, než se věci opravdu ošklivé. Je to město snílků a zoufalců trhá na kusy válčící frakce soupeří o úplnou kontrolu této pouštní oázy. Je to místo, kde tou pravou osobou s správný druh výzbroje skutečně může udělat si jméno pro sebe a vytvořit více než nepřítel nebo dva podél cesty.

Jak si bitvu si cestu přes tepelně-odstřelil Mojave Wasteland, kolosální Hoover Dam, a neon zalité Vegas Strip, budete se seznámí s barevné obsazení postav, energeticky úspornějších frakcí, speciální zbraně, mutované bytosti a mnoho dalšího , Přiklonit v nadcházející válce, nebo vyhlásit "vítěz bere vše" a koruna sami krále New Vegas v tomto navazující na videogame roku, Fallout 3 2008.

Užijte si pobyt.

Klíčové vlastnosti: cítit teplo v New Vegas! Ani jaderný spad by mohla zpomalit shon Sin City. Prozkoumat obrovské rozlohy pouště pustiny - z malých měst tečkování Mojave Wasteland do jasných světel New Vegas. Viz the Great Southwest jak si lze představit jen ve Falloutu. Znepřátelených frakcí, barevné znaky a řadu nepřátelé! Válka je zaděláno mezi soupeřícími frakcemi s důsledky, které změní životy všech obyvatel New Vegas. Volby, které provedete se dostanete do kontaktu s bezpočtem postav, tvorů, spojenců a nepřátel, a určují konečnou výbušné výsledek tohoto epického boje o moc. Nové systémy! Užijte si nové přírůstky do Fallout: New Vegas, jako je například Companion Wheel, který zjednodušuje režie své společníky, pověst systému, který sleduje následky svých činů, a výstižně nazvané režimu Hardcore oddělit pokorných z mocných. Speciální boje na tahy byly přidány, aby nový význam výrazu "zblízka a osobní". Použijte kádě do pauzy v boji, zaměřit se na určité části těla nepřítele a do fronty útoky, nebo rovnou k akci pomocí jemně vyladěné v reálném čase bojové mechaniku. Arzenál Lesklé nové zbraně! S dvojnásobným množstvím zbraní, nalezených ve Falloutu 3, budete mít více než dost nové a vzrušující způsoby, jak řešit hrozby pustině a místními obyvateli. Kromě toho, Vault-Tec inženýři vymysleli nový konfigurační zbraňový systém, který umožňuje pohrát se svými hračkami a vidět změny provedené v reálném čase. Let it Ride! V obrovském, otevřeném světě s neomezenými možnostmi můžete vidět památky, přiklonit, nebo jít sám. Peacemaker nebo Hard Case, Pravidla domu, nebo Divoká karta - je to všechno v tom, jak hrát hru.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta