Kinectimals - Xbox 360

Microsoft

0885370221169

0885370221169

Použité

563 Položek skladem

14 dnů

288 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Kinectimals - Xbox 360 bazar

Popis

Kinectimals

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

Kinectimals zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií budovat trvalé přátelství s některými z světů nejvíce exotických tvorů. Stejně jako skutečné domácí zvířata, vaše Kinectimals přiběhnou, když slyší váš hlas, reagovat na příkazy, jako je skok, převrátit a hrát mrtvého, a vrní radostí, když si je poškrábat za ušima.

Spojte se s vaší divoké straně. Vaše cesta začíná, když přijmou a pojmenovat jednu z 20 hravých přátel, včetně lva, geparda a bengálského tygra. Vytvořte vzpomínky, které vydrží po celý život. Od poprvé poznává její jméno, když se dozví, načíst, bude váš mládě vyrůstat jako sidekick, touží objevovat ostrov kolem vás. Bude vždy připraven k poškrábání a břišní potřeme úsměvy a purrs. Zábava nikdy nekončí. K dispozici jsou nové způsoby, jak trénovat triky, jako je načíst, hrají činnosti, jako je švihadlo, a dokonce zvládnout agility kurzy s chmelem, zastaví se a vyvažování činy. Pozvěte přítele s jeho nebo její mazlíček pro některé zábavné soutěže. Discover, sbírat a upravovat. Kinectimals odměňuje ty, kteří jsou zvědaví na ostrově žijí dál. Cestovní široko daleko objevovat poklady a hračky, a najít a odemknout nové prostředí. Si můžete přizpůsobit svého domácího mazlíčka a vyzdobit váš domov, a navíc používat úložiště in-game nakupovat položky živit a starat se o svého nového nejlepšího přítele.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta