World of Tanks - Combat Ready Starter Pack - Xbox 360

Microsoft

885370808124

885370808124

Použité

44 Položek skladem

14 dnů

212 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


World of Tanks Combat Ready Starter Pack Xbox 360 bazar

Popis

World of Tanks - Combat Ready Starter balíček

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pokud jste měli vaše hlava nacpal pod skálou za posledních pár let, je pravděpodobné, že jste ještě neslyšeli o World of Tanks. On-line hra pro více hráčů vzal Evropu útokem v roce 2011 na PC se svým poměrně jednoduché, ale návyková premise - vyhodit nádivku ze všeho, co se hýbe. Nejlepší část? Každý je tank.

Hra je především o neuvízly v souladu s ostatními hráči a ve verzi Xbox 360 až 30 tanků (rozděleno do dvou týmů) soutěžit v době přes 10 podrobných map. Týmová práce je klíčem k vítězství den!

Nebudete jen dostat na hromadu do boje v těžké váze vozidla. začínající hráč v Scrappy tier 1 poté vozidla pracovat svou cestu až na vrchol ozbrojené války. Hráči si mohou upgradovat celou řadu různých částí na svém tanku, včetně zbraní, věží, motorů a další. S více než 100 dostupných vzít na projížďku nádrže, je tu něco, aby vyhovovaly každé herní styl.

World of Tanks: Xbox 360 Edition má tři různé herní módy - "standardní", ve kterém hráči se pokoušejí zachytit základny opačné straně je; "Setkání", ve kterém oba týmy snažit brát stejnou základnu a "útok", který je především o adrenalinové souboje v jediném základním zakázky.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta