Kinect Sports: Double Pack (12) - Xbox 360

Microsoft

885370405521

Použité

Není skladem


537 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Sports: Double Pack Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Sports: Double Pack (12)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect Sports 1

Proměňte svůj obývací pokoj na world-class stadion, bowling, fotbalové hřiště nebo track-and-field arény. S "Kinect Sports" Ty nejsi jen hvězdný hráč, jste ovladač, pomocí magie Kinect pro Xbox 360. Podívejte se na míč? Nakopni to. Spike ji. Dokonce dát mu trochu topspin. "Kinect Sports" je k dispozici fotbal, plážový volejbal, bowling, stolní tenis, dráhu a pole a box.

Kinect Sports 2

Kinect Sports: Season dva sprinty po vybalení z krabice při plné rychlosti, přičemž plně využívá revoluční technologii Kinect a jejích nejnovějších zajímavých funkcí, jako je například in-game hlasové příkazy a lepší sledování pohybu. Rodina se sešla a zavedení Challenge Play pro Xbox LIVE a obývacích pokojů po celém světě, Kinect Sports: Season Two využívá sílu přátelské soutěži poskytnout intenzivnější zážitek pro každého z příležitostné hráče do špičkových sportovců a hardcore sportovní fanoušky. "Kinect Sports: Season Two" obsahuje šest plný, nový tým-založený a individuální sporty, tenis, golf, americký fotbal, baseball, lyžování a šipky.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta