Kinect Disneyland Adventures (Kinect) - Xbox 360

Microsoft

885370317206

885370317206

Použité

Není skladem


370 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Disneyland Adventures (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Disneyland Adventures (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Využití regulátoru bez kouzlo Kinect pro Xbox 360 (není součástí balení), Kinect: Disneyland Adventures umožní dětem a Disney fanoušci všech věkových kategorií, aby prozkoumala Disneyland park, nyní pohlcující zážitky na základě atrakcí, zapojit se do náročných úkolů, a komunikovat s milované Disney znaky využití jejich plného těla a hlasy, není potřeba žádný ovladač. Kinect: Disneyland Adventures je vaše vstupenka do kouzelného světa Disneylandu přes Kinect, přímo ve vašem obývacím pokoji.

Funkce:

Vytvoření vzpomínky. Ať už je to váš první čas nebo stý čas zkoumání Disneyland, znovu prožít všechny nejhezčích vzpomínek nebo pustit do nových dobrodružství, jak si vychutnat náladové atrakcí a zábavy, která má tvar sny Disney fanoušků, mladých i starých. Objevte Disneyland Park. Ať už chcete jet na dobrodružství ve své oblíbené atrakci nebo si prohlédnout celý park, Kinect: Disneyland Adventures umožňuje hrát svým vlastním tempem a přizpůsobit své vlastní zkušenosti do Disneylandu přímo z vašeho obývacího pokoje, kdykoli budete chtít. Prozkoumat atrakcí. Zažít své oblíbené Disneylandu atrakcí jako pohlcující zážitky - prozkoumat Neverland po boku Petera Pana a zabírají svůj meč k boji kapitán Hook, bitva si cestu na ostrov v Piráti z Karibiku nebo partnera s kamarádem uniknout Yetis v Matterhorn. Seznamte se znaky. Podělte se o magické okamžiky se svými oblíbenými postavami Disney - obejmout své oblíbené princezna, high-five Mickey Mouse, sbírat podpisy a přijímám misí. Přátelské soutěže. Partner se s přítelem nebo člena rodiny, aby prozkoumala parku, nechte je skočit podat pomocnou ruku při složitých problémů a pomůže vám získat co nejvíce odměny. Kinect navrženy tak, aby nastavit obtížnost na základě jeho schopností,: Disneyland Adventures zajišťuje, že všichni se baví a hrát kooperativně. Shromažďovat a Odemknout. Sbírat Disney-tématickém položky, odměny a Xbox 360 úspěchy, jak si cestu přes park objevovat nová místa a herní zážitky, včetně tématických přehlídek a ohňostrojů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta