Kinect Sports: Season 2 (Kinect) - Xbox 360

Microsoft

885370316360

Použité

Není skladem


398 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Sports: Season 2 (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Sports: Season 2 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Přikročit k desce, sáhněte po ovladač pro odpal, nebo servírovat eso jako nejpopulárnější franšízových vrací Kinect s Kinect Sports: Season Two - jen na Kinect pro Xbox 360. Se šesti vzrušujících nových sportů skočit do a užít , Kinect Sports: Season Two táhne celou rodinu z pohovky a promění váš obývací pokoj na sportovní aréně světové třídy, kde intuitivní, celoplošný hratelnost a přátelské soutěže svrchovanými pány. V návaznosti na nejprodávanější a oceňovanou Kinect Sports: Season Two, druhá sezóna zesilovače do akce a dodává sportovní hry, jako jste nikdy neviděli - nebo plsti - předtím!

Kinect Sports: Season dva sprinty po vybalení z krabice při plné rychlosti, přičemž plně využívá revoluční technologii Kinect a jejích nejnovějších zajímavých funkcí, jako je například in-game hlasové příkazy a lepší sledování pohybu. Kinect Sports: Season Two využívá sílu přátelské soutěži poskytnout intenzivnější zážitek pro každého z příležitostné hráče do špičkových sportovců a tvrdých sportovních fanoušků.

Vlastnosti: Golf - fore! - Někdo na golf? Odpověď bude vždy "ano!" jakmile jste se snažil svou ruku na devíti jamkách javorového Lakes Golf Course. Je to klasický turn-přičemž hra na rány, jak až pro čtyři hráče řídit, čip a putt svou cestu k vlajce - nebo se můžete vrátit do otvoru dle vlastního výběru a vyzkoušet svůj osobní rekord. Šipky - nervy z ocele - s autentickými gest a určit přesnost, šipky nikdy nevypadal lépe než na lesknoucí se 180 Arena! Až čtyři hráči zintenzivnit, aby prokázal, že mám pevné ruce a rychlé důvtip, aby vyčistit své 501-bodový shodují. Sláva čeká první hráč vyzkoušet a vyhrát zápas! Baseball - těsto up - Je to hra, v noci na Galaxy parku, dále jen "Kinect Sports" baseballové hřiště a jsi na řadě! Zažít vzrušení z nadhazování, chytání a odpalování - pak se na svého přítele tým v simultánním dvou hráčů zúčtování, které vám echo celou cestu na profesionály! Lyžování - na lyže - Šumivé sníh a dech beroucí scenérie může wow dav, ale budete potřebovat všechny vaše soustředění zvládnout dvě nebezpečné tratě slalomu na každé ze tří oslnivých "Kinect Sports" kurzy. Riskovat oholit sekund, jak si řítí přes obrovské skoky a zaměřit se na velké vzduchu, zatímco překročení povolené rychlosti na konec napínavého současného závodu! Tenis - bezchybná - Grandslam zahrady je místo oslnit své přátele, jak si rozbít, sloužit a slam bleskové tenisové míčky přes síť. Vybudovat dynamiku pro dva hráče, současné rally dovednosti a načasování - a pak spěchat síť poslat svého soupeře svíjení a tvrdí, že poslední bod! Americký fotbal - rošt sláva - Take pozornost jako Kinect Sports: Season Two vás dělá fotbalovou superstar. Kick, pytel, projít a chytit si cestu k show-zastavení přistání s intenzivními her a hard-bít do akce. Ať už hrajete sami nebo vydělávání hlavy s přáteli v úžasné simultánní hře, bude váš tým vždy tam, aby vám zálohovat - prostě jít snadno na showboating!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta