Kinect Sports: Season 2 (Kinect) - Xbox 360

Microsoft

885370316360

885370316360

Použité

Není skladem


429 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Sports: Season 2 (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Sports: Season 2 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Přikročit k desce, sáhněte po ovladač pro odpal, nebo servírovat eso jako nejpopulárnější franšízových vrací Kinect s Kinect Sports: Season Two - jen na Kinect pro Xbox 360. Se šesti vzrušujících nových sportů skočit do a užít , Kinect Sports: Season Two táhne celou rodinu z pohovky a promění váš obývací pokoj na sportovní aréně světové třídy, kde intuitivní, celoplošný hratelnost a přátelské soutěže svrchovanými pány. V návaznosti na nejprodávanější a oceňovanou Kinect Sports: Season Two, druhá sezóna zesilovače do akce a dodává sportovní hry, jako jste nikdy neviděli - nebo plsti - předtím!

Kinect Sports: Season dva sprinty po vybalení z krabice při plné rychlosti, přičemž plně využívá revoluční technologii Kinect a jejích nejnovějších zajímavých funkcí, jako je například in-game hlasové příkazy a lepší sledování pohybu. Kinect Sports: Season Two využívá sílu přátelské soutěži poskytnout intenzivnější zážitek pro každého z příležitostné hráče do špičkových sportovců a tvrdých sportovních fanoušků.

Vlastnosti: Golf - fore! - Někdo na golf? Odpověď bude vždy "ano!" jakmile jste se snažil svou ruku na devíti jamkách javorového Lakes Golf Course. Je to klasický turn-přičemž hra na rány, jak až pro čtyři hráče řídit, čip a putt svou cestu k vlajce - nebo se můžete vrátit do otvoru dle vlastního výběru a vyzkoušet svůj osobní rekord. Šipky - nervy z ocele - s autentickými gest a určit přesnost, šipky nikdy nevypadal lépe než na lesknoucí se 180 Arena! Až čtyři hráči zintenzivnit, aby prokázal, že mám pevné ruce a rychlé důvtip, aby vyčistit své 501-bodový shodují. Sláva čeká první hráč vyzkoušet a vyhrát zápas! Baseball - těsto up - Je to hra, v noci na Galaxy parku, dále jen "Kinect Sports" baseballové hřiště a jsi na řadě! Zažít vzrušení z nadhazování, chytání a odpalování - pak se na svého přítele tým v simultánním dvou hráčů zúčtování, které vám echo celou cestu na profesionály! Lyžování - na lyže - Šumivé sníh a dech beroucí scenérie může wow dav, ale budete potřebovat všechny vaše soustředění zvládnout dvě nebezpečné tratě slalomu na každé ze tří oslnivých "Kinect Sports" kurzy. Riskovat oholit sekund, jak si řítí přes obrovské skoky a zaměřit se na velké vzduchu, zatímco překročení povolené rychlosti na konec napínavého současného závodu! Tenis - bezchybná - Grandslam zahrady je místo oslnit své přátele, jak si rozbít, sloužit a slam bleskové tenisové míčky přes síť. Vybudovat dynamiku pro dva hráče, současné rally dovednosti a načasování - a pak spěchat síť poslat svého soupeře svíjení a tvrdí, že poslední bod! Americký fotbal - rošt sláva - Take pozornost jako Kinect Sports: Season Two vás dělá fotbalovou superstar. Kick, pytel, projít a chytit si cestu k show-zastavení přistání s intenzivními her a hard-bít do akce. Ať už hrajete sami nebo vydělávání hlavy s přáteli v úžasné simultánní hře, bude váš tým vždy tam, aby vám zálohovat - prostě jít snadno na showboating!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta