Kinect Joyride - Xbox 360

Microsoft

885370221039

885370221039

Použité

681 Položek skladem

14 dnů

241 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Kinect Joyride Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Joyride

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

321Go! Kinect Joy Ride, první regulátor bez závodní hra, vezme vás a vaše přátele na jízdu svého života žádné ovladače je nutná licence. Kinect Joy Ride kombinuje divoká kart závodní vzrušení se bez námahy zábavu celoplošném hraní her je možné pouze s Kinect pro Xbox 360.

Kinect Joy Ride znovu objevuje v jízdě a motokárách přidáním masivní skoky a celého těla kousky ke klasickému kart závodní akce. S řadou skvělých funkcí a herních režimů najdete své vnitřní vzrušení o azyl tím, že jde sólo, vyzvednout druhého pilota, nebo spolupracovat se svými přáteli a rodinou, aby se na celém světě.

Kinect Joy Ride vezme vzrušující zážitek z jízdy mimo trať a do vašeho obývacího pokoje jako ty zatáčky, kroucení a přesunout své tělo obejmout křivky, skákat přes překážky a předvést své akrobatické dovednosti, když se dostanete celé tělo do ní, jste auto!

Vlastnosti: Žádný volant nebo řadič potřeby. Cítit vítr ve vlasech, předvést své vysoké létání kaskadérské kousky a triky, nebo výbuch a prorazil destrukce aréně. Lean k unášení, a používat své ruce k odpalování raket. Flip, Twist nebo Spin své auto do vzduchu s full-tělesný pohyb a řetězových triky společně pro ještě lepší skóre .. Rozmanitost je kořením života. Ohromující krajiny poskytují zázemí pro jedinečné jízdní zážitky ve třech vzdálených světů s šestnácti hyperaktivní kurzů a mnoha prostředích, které jsou zajímavé pro každého, od amatérů až po ty kvalifikací. Každý z deseti unikátních vozů přichází s jedinečnými balíčky přizpůsobení dává vám více možností, jak Sestavte si svůj sen závodním strojem. Závodní akce s přátelskou soutěž. Když se silnice dostane osamělý, Kinect Joy Ride je perfektní spolupráce zážitek pro přátele a rodinu. Se závodní soutěže nebo kooperativní hře ve stejném obývacím pokoji, nebo head-to-head konkurenční pla

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta