Kinect Sports - Xbox 360

Microsoft

885370218411

Použité

Není skladem


280 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Sports Xbox 360 bazar

Popis

Kinect Sports

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

Proměňte svůj obývací pokoj na world-class stadion, bowling, fotbalové hřiště nebo track-and-field arény. S Kinect Sports youre nejen hvězdný hráč, jste regulátor přes kouzlo Kinect pro Xbox 360. Podívejte se na míč? Nakopni to. Spike ji. Dokonce dát mu trochu topspin. Kinect Sports je vybaven fotbal, plážový volejbal, bowling, stolní tenis, dráhu a pole a box.

Jednoduché, intuitivní a okamžitě zábava, Kinect Sports přináší zážitek ze strany, zda se pokoušíte vymanévrovat brankáře vyhrát fotbalový zápas nebo fandění na své přátele v ringu. První full-tělo, regulátor bez sportovní hra, Kinect Sports je tak skutečné, budete téměř cítit vítr ve vlasech, jak budete létat přes překážky a písek v prsty u nohou, jak si nastavit, bump a špice si cestu na volejbal vítězství ,

Funkce:

Staňte se Multisport sportovec - Kinect Sports je rozdělen do šesti týmové bázi a jednotlivé sporty fotbal, plážový volejbal, bowling, stolní tenis, dráhu a pole, a box s řadou výzev pro každou zkušeností. Dostat se do hry je tak jednoduché, jak vstoupil v přední části televizoru. Vezměte jeden pro tým - Kinect Sports zahrnuje celou řadu zábavných herních módů pro sólo, kooperativní a konkurenční hry s úrovní na podporu a napadat hráče všech věkových kategorií a dovednosti sad. Režim Sports Party vám umožní soutěžit proti kamarádovi, shromáždit celou místnost plnou hráčů do týmů, přičemž každý skákat dovnitř a ven chytit dech, nebo přinést svůj tým k vítězství. Live vaše sny sportovní hvězda - Kinect Sports klade svého avatara v záři reflektorů a umožňuje zažít, jaké to je být světoznámý sportovní hvězda. Vyhřívat v záři paparazzi zápalem se svými spoluhráči po velkém vítězství a Vybavte svého avatara se stylovými odměnami pro vaše nejhrdější herních výkonů.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta