MXGP - Xbox 360

MileStone Inc.

8059617101770

8059617101770

Použité

75 Položek skladem

14 dnů

418 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


MXGP Xbox 360 bazar

Popis

MXGP

(Omlouváme se za strojový překlad)

Prach, emoce, simulace, autenticita, úžasné skoky a boj na první pozici. To jsou klíčové prvky nové MXGP The Official Videogame Motocross Xbox 360 Gamebased na jednom z nejvíce adrenalinu naplněný a náročný šampionát vůbec. Tímto způsobem modelovaného od prachu a bláta ožívají nové generace jezdců / hráčů, které charakterizují nový milník mistrovské dílo. Cíl? Vyhrajte titul mistra světa Mistrovství zápas od zápasu.

Vlastnosti: Oficiální licence: 60 jezdci, 60 kola, 14 skladeb a pravidla z oficiálního MX1 a MX2 2013 FIM Mistrovství světa v motokrosu realismu: Je to hra o motokros a to je vstřikován ve všech aspektech hry: realistické kole fyzika, jezdce motion-zachytil animace, špína systémy, nový terén deformace systému, příkopů a částic. Be A Motorcross Rider: žít skutečný život Motorkáře s režimu kariéry: podepsání smlouvy s oficiálními MX týmů v závislosti na jeho výsledky pokusit se stal novým šampiónem. Opravdové zvukové: Nový zvukový záznamový systém okolní dovolí hráči mu pocit vlastní část skutečného špíny světa motokrosu. Skladby: Všechny skladby jsou zcela nové: realistické osvětlení, 3D stromy a vegetace, ventilátor, balónem a animované vlajky ... ukázat skutečné špínu světa motokrosu. Berou 1: 1 od reality.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta