Jillian Michaels' Fitness Adventure - Xbox 360

8023171028569

Použité

Není skladem


198 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Jillian Michaels' Fitness Adventure - Xbox 360 bazar

Popis

Jillian Michaels 'Fitness Adventure

(Omlouváme se za strojový překlad)

Získejte připraven k použití celé vaše tělo na interaktivní dobrodružství s Jillian Michaels ".

Naplněný intenzitou ochranné známky Jillian, to bere vaše fitness rutiny nad rámec základního tréninku a stáčí se do skutečné dobrodružství přes mise bázi, vzrušení-hledat cestu stanovené v bujné džungli chrámu prostředí.

High-energie a plně přizpůsobitelný zkušenost motion-based nabízí zaměřeného na výsledky osobní zkušenosti z praxe, které můžete očekávat od spojovat se s Jillian k dosažení svých cílů, fitness.
** Kinect požadováno.

Funkce:

Režim Fitness zábava: Díky Parkour ve stylu akčních Kruhový trénink: 10 Výkon obvody ručně vybrány Jillian zastižení ve třech režimech obtížnosti Fitness Školení: Nabízí cvičení různé obtížnosti, která vám umožní pracovat svým vlastním tempem Použijte svůj vlastní vybavení: snadno integrovat různé typy fitness zařízení můžete mít již doma. Nebo můžete použít herní kompletní režim tréninkových cvičení, které používají svůj vlastní tělesné hmotnosti! Sociální integrace: Podívejte se na výkon své vlastní a svých přátel v on-line vůdce desky Stats: Hra poskytuje statistické údaje sledovat svůj pokrok, včetně kalendář, rozpis spálených kalorií, počet cviků / okruhů dokončených a čas strávený cvičení.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta