Jillian Michaels' Fitness Adventure - Xbox 360

8023171028569

8023171028569

Použité

4 Položek skladem

14 dnů

211 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Jillian Michaels' Fitness Adventure Xbox 360 bazar

Popis

Jillian Michaels 'Fitness Adventure

(Omlouváme se za strojový překlad)

Získejte připraven k použití celé vaše tělo na interaktivní dobrodružství s Jillian Michaels ".

Naplněný intenzitou ochranné známky Jillian, to bere vaše fitness rutiny nad rámec základního tréninku a stáčí se do skutečné dobrodružství přes mise bázi, vzrušení-hledat cestu stanovené v bujné džungli chrámu prostředí.

High-energie a plně přizpůsobitelný zkušenost motion-based nabízí zaměřeného na výsledky osobní zkušenosti z praxe, které můžete očekávat od spojovat se s Jillian k dosažení svých cílů, fitness.
** Kinect požadováno.

Funkce:

Režim Fitness zábava: Díky Parkour ve stylu akčních Kruhový trénink: 10 Výkon obvody ručně vybrány Jillian zastižení ve třech režimech obtížnosti Fitness Školení: Nabízí cvičení různé obtížnosti, která vám umožní pracovat svým vlastním tempem Použijte svůj vlastní vybavení: snadno integrovat různé typy fitness zařízení můžete mít již doma. Nebo můžete použít herní kompletní režim tréninkových cvičení, které používají svůj vlastní tělesné hmotnosti! Sociální integrace: Podívejte se na výkon své vlastní a svých přátel v on-line vůdce desky Stats: Hra poskytuje statistické údaje sledovat svůj pokrok, včetně kalendář, rozpis spálených kalorií, počet cviků / okruhů dokončených a čas strávený cvičení.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta