Zumba Fitness Core - Xbox 360

Majesco Entertainment

5060288220373

5060288220373

Použité

5 Položek skladem

14 dnů

401 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Zumba Fitness Core - Xbox 360 bazar

Popis

Zumba Fitness jádro

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zumba Fitness Core je nejnovější verze v nejprodávanější videohry povolení, takže můžete pokračovat Zumba párty doma.

Jako jediná fitness hra, která se zaměřuje své jádro, Zumba Fitness jádro se zaměřuje zejména na posílení a vyřezávat své jádro, v účinném tělesné cvičení dodat těsné a tónovaný abs pro sexy šest balení.

Funkce:

Tančit na 40 zbrusu nových písní přes hitparád hitů, klasiky, exkluzivní re-záznamy a nakažlivých nové Zumba originály. New představoval umělci zahrnují Enrique Iglesias, LMFAO, Shakira, Bob Marley a další! Hot nové choreografie speciálně navržen tak, aby vyřezávat silnější, svůdnější ABS a poskytnout solidní celkové tělesné cvičení. Cvičení vaše jádro se stěhují do 33 různých tanečních stylů - více než jakákoli jiná taneční nebo fitness hře! Nové fitness vlastnosti: Nastavit osobní i společné komunitní cíle s přáteli na Facebooku.

Výživa a životní styl tipy poskytnout vodítko k tomu, jak zlepšit své zdraví, pohodu a vzhled. Zvládnout tři různé herní módy v jednoduché nabídce použití: Cvičení: Naučte se svým vlastním tempem tím, že rozebere taneční styly šesti hlavních do základů. Zpomalit nebo zrychlit každý modul zvládnout každý pohyb a vybudovat důvěru se na končetině zpětnou vazbu.

Single Song: Taneční jednojádrový rutinu od svého výběru ke všem 40 zahrnuty ve hře vzhledu.

Třídy: 20, 45 nebo 60 formátů minutu. Vyberte si z 45 minutových předem nastavených tříd nebo vlastní své vlastní základní cvičení uložením playlistu vaší oblíbené hudby. Pokrok tracker shoduje každém tréninku statistiky, včetně spálených kalorií, úspěchy vydělal, celkové pořadí a techniky skóre. Dva podpora hráčem na Kinect vám umožní bavit spolu. Taneční hands-free k dosažení tohoto sexy šest balení s plnou těla sledování pohybu. Hlasové ovládání Kinect v menu navigace dostane vás tančit ještě rychleji.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta