Zumba Fitness Rush - Xbox 360

Majesco Entertainment

5060288220274

5060288220274

Použité

92 Položek skladem

14 dnů

268 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Zumba Fitness Rush Xbox 360 bazar

Popis

Zumba Fitness Rush

(Omlouváme se za strojový překlad)

Čtyři miliony hráčů a počítání již objevil radostný Zumba® Fitness Interaktivní videohry fungovat. V návaznosti na celém světě nejprodávanější originálu, Zumba® Fitness Rush vychází ze zmíněného fenomenální úspěch a zároveň zvedat kategorii exer-hru na novou úroveň zábavy, efektivní fitness. Tato špičková zkušenost vrstvy v bohatství exkluzivním obsahem, dostupné pouze na Kinect, plus spoustu nových funkcí a vylepšení, které AMP taneční fitness hry, takže se můžete bavit se do formy!

50% více obsahu než Zumba® Fitness 2 na Wii: více procedur, více místa a více instruktorů, navíc hlasové ovládání, on-line připojení a podpora DLC pro nejvíce funkce bohatý, interaktivní Zumba ® dosavadních zkušeností.

Funkce:

Vyžaduje Kinect hrát Získat celkové tělesné cvičení s 42 elektrizující nových rutin a hudebních skladeb (10 exkluzivně pro Kinect), nyní představovat hity od dnešních nejžhavějších umělců včetně Pitbull, Nicole Scherzinger a Yolanda Be Cool & DCUP, spolu s přenosnými originály Zumba, které umožňují ztratíte sami na hudbu. Naučte se 24 různých tanečních stylů, jak si hrají (více než dvojnásobný počet vystupoval v původní hře). Z favority fanouška, jako Merengue a Cumbia do nové přírůstky, které zahrnují Bollywood, ragga, bachatu, latinský pop, Quebradita a ještě mnohem více můžete zažít širokou škálu kulturních rytmů z celého světa. Tanec přirozeně Hands-free s technologií Kinect, který umožňuje plné tělo sledování pohybu pro neomezené interaktivního tréninku. Dva podpora přehrávač umožňuje párty spolu s přáteli a členy rodiny v kooperativním formátu. Hlasového ovládání pro navigaci v menu dostane vás tančit ještě rychleji.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta