London 2012: The Official Game - Xbox 360

Sega

5055277017102

5055277017102

Použité

271 Položek skladem

14 dnů

212 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


London 2012: The Official Game Xbox 360 bazar

Popis

London 2012: The Official Game

(Omlouváme se za strojový překlad)

Olympijské hry jsou odpovědné za některé z nejpamátnějších scén ve sportovní historii.

Je to v celosvětovém měřítku, kde jsou realizovány sny, hrdinové jsou vyrobeny, a momenty, které se bude vzpomínat po celá léta stalo přímo před vašima očima. Nyní i vy můžete vytvořit své vlastní okamžiky s Londýně v roce 2012 - The Official Video Game olympijských her.

S novými sporty, nové události a nových herních režimů, London 2012 přináší světy konečný sportovní akci k životu větší a lepší než kdy předtím. Vezměte na trať, vyjednávat Velodrome a ponořit se do hluboké konci v úžasné HD, zatímco vy soutěžit o pýše svého národa. Zdokonalovat své dovednosti v režimu olympijské hry, a hrát si s nebo proti svým přátelům a rodině v různých režimech pro více hráčů. Vytvořte si vlastní zlaté chvíle, pouze s Londýně v roce 2012 - The Official Video Game olympijských her.

Funkce:

Go for Gold: soutěžit ve více než 45 akcí, včetně všech Blue Ribbon událostí plus některé zcela nové události olympijských videoher, které nabízejí maximální hloubku a rozmanitost (včetně Motion Control a Party Play událostí) více způsobů, jak hrát na: soutěžit v široké rozsah výzev a herních režimů, včetně olympijských her, režim události, režimu online a Party Play Feel Vypálit: pro poprvé v olympijské hry videohra, přehrávat pomocí ovládacího pohybu s tucet různých akcí povoleny pro PlayStation Move a Kinect pro Xbox 360 Soutěžte o globální Glory: Vezměte soutěže online vůdce desek sledování osobních medaile se počítá, a získat národní hrdost body s každou medailí výhry ve vaší zemi - zatím jen hrát a zlepšovat své národy stojí! The Ultimate Olympijské hry Zkušenost: dostat blíže než kdykoli předtím na základě zkušeností z olympijských her s reaktivním komentářem super-realistické grafiky a prezentací TV stylu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta