LEGO Batman 3: Beyond Gotham - Xbox 360

Warner Bros. Interactive

5051892168168

5051892168168

Použité

897 Položek skladem

14 dnů

346 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


LEGO Batman 3: Beyond Gotham Xbox 360 bazar

Popis

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

(Omlouváme se za strojový překlad)

V LEGO Batman 3: Beyond Gotham se přiškrcený křižák spojí své síly s super hrdinové DC Comics vesmíru a výbuchy pryč vesmíru zastavit zlo Brainiac od ničit Zemi. Použití síly lucerny prstenů, Brainiac zmenší světy přidat do své sbírky kroucené miniaturních měst z celého vesmíru. Nyní největší Super Heroes a nejvíce mazaní darebáci musí spojit a cesta do různých světů Lantern sbírat lucerny Rings a zastavit Brainiac, než bude příliš pozdě.

Vlastnosti: Vzrušující prostoru bojové - Poprvé vůbec, boj s Batman a jeho spojenců ve vesmíru a různé světy Lantern včetně Zamaron a Odym. Robustní seznam z DC Comics hrdinů a padouchů - hrát a odemknout více než 150 jedinečných znaků s úžasnými sil a schopností, včetně členů Justice League a Big LEGO obrázcích, jako cyborg, Solomon Grundy a další. Unikátní příběh s novými pozemků a zvraty - překvapující, převleků, kontrola mysli schopnost Brainiac je, a moc lucerny kroužků přinášejí zcela nový twist znaky jste si mysleli, že to víte. Hack počítačové terminály - Vstup do virtuální svět uniknout bludiště, boj v arénách a závod najít kód. Bat-tastic Gadget Wheel - S jednoduchým stisknutím jediného tlačítka vybrat a aktualizovat obleky a schopnosti select postavy. Rozmanitost ikonických lokalitách - Návštěva Síně spravedlnosti, Batcave, a Justice League Strážná věž pro přístup k obchody, trofej místností, a hrdina a vozidlo personalizátory.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta