Lego: Harry Potter, Years 5-7 - Xbox 360

Warner Bros. Interactive

5051892051583

Použité

693 Položek skladem

14 dnů

519 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego: Harry Potter, Years 5-7 - Xbox 360 bazar

Popis

Lego Harry Potter Years 5-7

(Omlouváme se za strojový překlad)

Na posledních třech knih o Harrym Potterovi a posledních čtyř filmů na bázi LEGO Harry Potter: Years 5-7 vezme hráče přes Harryho Pottera hrdinských dobrodružství v mudly a kouzelníků světy. Od Zobí ulice ve městě Little Whinging na Příčnou ulici, Prasinky a Bradavice - vč nových lokalit, včetně Grimmauldově náměstí, Ministerstvu kouzel a Godrikova dolu - hráči setkají nové tváře, nové výzvy a nové kouzlo, jejich přípravu pro konečný vhazování proti Lord Voldemort.

LEGO Harry Potter: Years 5-7 navazuje na magické gameplay, lekce a lektvarů dovednosti získané v LEGO Harry Potter: Years 1-4 vybavit hráčům nástroje potřebné ke zpochybnění řadu nových nepřátel a některé ty známých (včetně Ten, kdo nesmí být jmenován). Nadcházející Titul je akční od začátku do konce, včetně spousty nových lekcí, kouzel a bonusového obsahu hodinách příjemné rodinné hraní.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta