NHL Legacy Edition - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5035224112913

5035224112913

Použité

11 Položek skladem

14 dnů

307 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


NHL Legacy Edition - Xbox 360 bazar

Popis

NHL Legacy Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

EA SPORTS NHL Legacy Edition spojuje nejpopulárnější režimy a oceňované herní prvky z devíti letech NHL hokeje. Díky aktualizované seznamy a původní plány, je to perfektní zážitek pro fanoušky, kteří chtějí dostat, že kompletní hokejové opravu na Xbox 360 nebo PlayStation 3.

Speed, Skill, a Agrese NHL hokeje - Zkušenosti výbušnost, dynamiku a nejvyšší rychlost z nejlepších světových hráčů se skutečnou Performance Skating. Houpat obránci se snadno použitelnou One-Touch Dekes a cítit hard-bít chaos NHL hokeje skrze pravdivé k životu multiplayer kolize, čisté pere a hráč pileupech s více hráčů NHL kolize fyziky.

Vlastnosti: šněrovací brusle - žít život NHL hráče, jak si vzít svou Be A Pro způsobilost juniorských pozic a do NHL. Každé rozhodnutí co uděláš bude mít vliv na váš vztah s fanoušky, spoluhráče a vedení, ovlivňování své schopnosti a progresi. Jakmile zvládnete tyto single-player Pro zkušenosti, skočit do online hraní tým nebo EA SPORTS Hockey League a team-up s několika přáteli v tvář on-line konkurenci. V neposlední řadě prožít slávu dny s NHL 94 výročí režimu představovat větší cíle, zasáhne, retro prezentaci a klasické ovládací tlačítka. Kompletní autenticita - Vytvořit NHL dynastie Be a GM jak si budovat svůj tým přes nováčka průvanem, obchodů a podpisové. GM Connected zvyšuje správce zkušenosti tím, že umožňuje hráčům spravovat, přehrávat nebo trenér sa proti přáteli online ve svém vlastním týmu 30 lidské řízené ligy. A konečně, naše nejhranější režim Hockey Ultimate Team je jediným místem, kde stavět a hrát si s týmem složeným ze všech vašich oblíbených hráčů vytvořit konečný tým snů. Vezměte svůj tým on-line a tvář-off proti jiným fan vytvořeny týmy z celého hokejového světa.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta