NHL 15 - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030938112501

5030938112501

Použité

16 Položek skladem

14 dnů

292 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


NHL 15 Xbox 360 bazar

Popis

NHL 15

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zažijte NHL 15 'ů tvrdě bít chaos a nepředvídatelnost sportu jako v reálném světě fyziky jsou rozšířena na všech 12 hráčů na ledě, stejně jako samotný puku. Podívejte se, pohyb, hrát a myslet jako skutečný hokejisty u všech nových autentickým modelování hráčů a vyvinutém arzenál nástrojů, včetně Skill Stick Superstar a Vision AI, která umožnila bezprecedentní úroveň kontroly a zvýšené přehrávače inteligence. Take v citu každého hry, jak se ponořit do původních arénách po celém National Hockey League. Budete hrát před plným sálem fanoušků vytvořených 9.000 dynamické a jednotlivé modely dav, nejvíce někdy ve sportovním videohře. Nakonec svědky nejrealističtější vysílání balíčku do dnešního dne, protože NHL 15 generálních oprav vzhled hry s novým NBC Sports Game Day Prezentace představovat komentářem tým Mike "Doc" Emrick a Eddie Olczy. TSN analytik Ray Ferraro bude také poskytovat vhled na úrovni ledové.

Z ledu, na fanoušky, na prezentaci NHL 15 přináší do života, zvuků a dojem z nejrychlejší kolektivní sport na planetě jako žádný jiný hru předtím.

Vlastnosti: 12 hráčů NHL Collision Fyzika - Poprvé v reálném světě fyziky ovlivnit každý hráč přes všechny na ledě kolizi s novým 12 hráčů NHL kolize fyziky. Využití sílu nových konzolí a budování off kritikou uznávaných systém NHL kolize fyziky, každý hráč na ledě se řídí fyziku za všech okolností. Pocit, že hard-bít chaos NHL hokeje skrze pravdivé k životu sekundární kolize, po odečtení pere a hráč pileupech, zachycující zoufalství každé směně. Real Puck Fyzika - Puk je jedním z nejsložitějších bodů ve hře autenticky replikovat a konečně dostane své splatné v NHL 15.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta