NHL 15 - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030938112501

5030938112501

Použité

5 Položek skladem

14 dnů

447 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


NHL 15 - Xbox 360 bazar

Popis

NHL 15

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zažijte NHL 15 'ů tvrdě bít chaos a nepředvídatelnost sportu jako v reálném světě fyziky jsou rozšířena na všech 12 hráčů na ledě, stejně jako samotný puku. Podívejte se, pohyb, hrát a myslet jako skutečný hokejisty u všech nových autentickým modelování hráčů a vyvinutém arzenál nástrojů, včetně Skill Stick Superstar a Vision AI, která umožnila bezprecedentní úroveň kontroly a zvýšené přehrávače inteligence. Take v citu každého hry, jak se ponořit do původních arénách po celém National Hockey League. Budete hrát před plným sálem fanoušků vytvořených 9.000 dynamické a jednotlivé modely dav, nejvíce někdy ve sportovním videohře. Nakonec svědky nejrealističtější vysílání balíčku do dnešního dne, protože NHL 15 generálních oprav vzhled hry s novým NBC Sports Game Day Prezentace představovat komentářem tým Mike "Doc" Emrick a Eddie Olczy. TSN analytik Ray Ferraro bude také poskytovat vhled na úrovni ledové.

Z ledu, na fanoušky, na prezentaci NHL 15 přináší do života, zvuků a dojem z nejrychlejší kolektivní sport na planetě jako žádný jiný hru předtím.

Vlastnosti: 12 hráčů NHL Collision Fyzika - Poprvé v reálném světě fyziky ovlivnit každý hráč přes všechny na ledě kolizi s novým 12 hráčů NHL kolize fyziky. Využití sílu nových konzolí a budování off kritikou uznávaných systém NHL kolize fyziky, každý hráč na ledě se řídí fyziku za všech okolností. Pocit, že hard-bít chaos NHL hokeje skrze pravdivé k životu sekundární kolize, po odečtení pere a hráč pileupech, zachycující zoufalství každé směně. Real Puck Fyzika - Puk je jedním z nejsložitějších bodů ve hře autenticky replikovat a konečně dostane své splatné v NHL 15.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta