Fifa 11 - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030930092344

5030930092344

Použité

830 Položek skladem

14 dnů

114 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Fifa 11 Xbox 360 Bazar

Popis

Fifa 11

(Omlouváme se za strojový překlad)

Best-selling a nejvíce kriticky-uznávaný fotbalový zápas všech dob se vrací na novou sezonu -A je to stále v nejlepší formě. Zcela nový herní a grafický engine s sebou přináší zcela novou úroveň realismu a ovládání, stejně jako celou řadu nových funkcí požadovaných fanoušky.

FIFA hry jsou již známé svou hloubkou a přesností ale nový Pro Předávání kontroly přinést na obrazovce akce ještě blíž ke skutečné věci. V kombinaci s vylepšenými interakcí člověka k člověku to nejen vypadá jako fotbal, kterou hraje jako to příliš, se všemi jeho jemnosti a složitosti.

Není to jen akce na hřišti, který byl však lepší, protože nový mód kariéry zajišťuje nejkomplexnější správce hráč simulace kdy viděl ve sportovní hře. S novými modely hráčů a tělesných typů, možnosti nových customizaci a nových on-line režimech je to konečná verze konečný fotbalového utkání.

Vlastnosti: Hlava Držitelé - Nejlepší dostane lepší se zcela novou herní engine a desítky nových funkcí, včetně uložitelných světlech a vlastní soundtracky - a dokonce i své vlastní dav odříkává. Předávání manévrů - All-nový pro potkávací systém zajišťuje rovnoměrné realističtější hru, kde understriking může zničit běh a nový faleš prochází zajistit bezpečnější hru. Nový Kariéra - New Manažerský režim hráč kariéry vám umožní vytvořit si vlastního hráče a zažít plnou 15-leté kariéry, s novými možnostmi řízení týmu a přátel žebříčku. Pěkné osobnosti - osobnost + systém přesně simuluje výkon hráče a to jak na hřišti i mimo něj, s novými typy karoserie a animace replikovat každý druh sportovce. Brankářská In - Poprvé převzít přímou kontrolu nad vaší brány v Be A Goalkeeper režimu, se svobodou ovládat všechny hráče na hřišti, kdykoli budete chtít.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta