Fifa 11 - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030930092344

5030930092344

Použité

1056 Položek skladem

14 dnů

115 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Fifa 11 Xbox 360 Bazar

Popis

Fifa 11

(Omlouváme se za strojový překlad)

Best-selling a nejvíce kriticky-uznávaný fotbalový zápas všech dob se vrací na novou sezonu -A je to stále v nejlepší formě. Zcela nový herní a grafický engine s sebou přináší zcela novou úroveň realismu a ovládání, stejně jako celou řadu nových funkcí požadovaných fanoušky.

FIFA hry jsou již známé svou hloubkou a přesností ale nový Pro Předávání kontroly přinést na obrazovce akce ještě blíž ke skutečné věci. V kombinaci s vylepšenými interakcí člověka k člověku to nejen vypadá jako fotbal, kterou hraje jako to příliš, se všemi jeho jemnosti a složitosti.

Není to jen akce na hřišti, který byl však lepší, protože nový mód kariéry zajišťuje nejkomplexnější správce hráč simulace kdy viděl ve sportovní hře. S novými modely hráčů a tělesných typů, možnosti nových customizaci a nových on-line režimech je to konečná verze konečný fotbalového utkání.

Vlastnosti: Hlava Držitelé - Nejlepší dostane lepší se zcela novou herní engine a desítky nových funkcí, včetně uložitelných světlech a vlastní soundtracky - a dokonce i své vlastní dav odříkává. Předávání manévrů - All-nový pro potkávací systém zajišťuje rovnoměrné realističtější hru, kde understriking může zničit běh a nový faleš prochází zajistit bezpečnější hru. Nový Kariéra - New Manažerský režim hráč kariéry vám umožní vytvořit si vlastního hráče a zažít plnou 15-leté kariéry, s novými možnostmi řízení týmu a přátel žebříčku. Pěkné osobnosti - osobnost + systém přesně simuluje výkon hráče a to jak na hřišti i mimo něj, s novými typy karoserie a animace replikovat každý druh sportovce. Brankářská In - Poprvé převzít přímou kontrolu nad vaší brány v Be A Goalkeeper režimu, se svobodou ovládat všechny hráče na hřišti, kdykoli budete chtít.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta