Medal Of Honor: Airborne - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030930059095

5030930059095

Použité

405 Položek skladem

14 dnů

261 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Medal Of Honor: Airborne Xbox 360 bazar

Popis

Medal of Honor: Airborne

(Omlouváme se za strojový překlad)

Medal of Honor se vrací a tentokrát vám umožní převzít kontrolu nad bitvou více než kdy předtím.

Hrajete jako soukromé Boyd Travers z 82. divize, jak se podílí na jednom z mnoha výsadkové operace, které se zúčastnily v Evropě během konce druhé světové války. Bitvy se pohybují od počátečního vylodění na Sicílii k mnoha bitev na území Německa; pokaždé, když zadat boj, můžete začít se svým sborem v rovině, Dakota C-47, a mít plnou kontrolu nad svým padákem, jak si hlavu směrem k bojové zóně níže.

Schopnost kontrolovat, kam přistát umožňuje hráčům mít ještě větší kontrolu nad tím, jak bitva se odehrává, jak jste schopni zaútočit na nepřítele ze všech možných úhlů. To, spolu s několika plně modifikovatelných zbraní, znamená to, že odstřelovači mohou rozhodnout, že přistát na vyšší zemi, zatímco stroj střelci mohou přistát přímo na frontové linii připraven k boji.

Při navrhování hry, producenti kontaktovali mnoho odborníků v oblasti druhé světové války vzdušné souboje, aby hra byla jako historicky přesné, jak je to možné poskytnout více pohlcující hratelnost.

S plnou kontrolu nad tím, jak budete bojovat bitvu a jen jaký druh zbraně, které používáte, každá úroveň může být hrána několikrát s nepřáteli reagujících odlišně na vaše bojové techniky pokaždé.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta