Def Jam: Icon - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030930055271

5030930055271

Použité

92 Položek skladem

14 dnů

184 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Def Jam: Icon - Xbox 360 bazar

Popis

Def Jam: Icon

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vezměte na těch největších a baddest rapperů ve světě v roce Def Jam: Icon. S nejžhavější hudební prodchnutým svět kolem vás, prostředí pulsuje, rozpíná se a explodovat k životu s každým úderem kostí nepříjemný.

Čas vaše útoky na hnací basů a použijte padající trosky a odkryté přírodní nástrahy k zničení svých protivníků. Díky zcela novým single-player příběhu, hra vás zavede hluboko do života vysoké hiphopového magnáta: Stavební nahrávací společnost, objevovat nové superstars a stává hip-hop ikonu.

Použít hudbu jako zbraň: Beats spouští interaktivní nebezpečí okolo vás s tím jak ožívá prostředí v reakci na hudbu. Z vybuchující plynové pumpy točí vrtule helikoptéry, s využitím svého okolí je stejně důležitý jako vaše toe-to-toe bojové dovednosti. Staňte se mlátičkou a ovládněte ulice, pomocí analogové páčky jako talíř gramofonu ke zrychlení rytmu, přehození songu a přeměně muziky ve vaši zbraň. Převzít kontrolu nad hudbou kontrolovat výsledek boje! Staňte se ikona hip-hop: Ve zcela novém příběhu režimu, vybudovat impérium a žít život hudebního magnáta při podepisování smluv s muzikanty, řiďte jejich kariéry a uvolnění hity. Udělejte vše pro to, aby se stal ikonou ve světě hip-hopu. Ale pozor, nikdy nevíte, kdo vás pozoruje. Boj nejžhavější hvězdy hip-hop je: Boj to s nebo proti největším hvězdám v hip-hopu. Face umělci jako Big Boi, The Game, Ludacris, Paul Wall, TI a další jsou na cestě k budování své nahrávací společnost a stává se Hip Hop ikona. Vezměte si své hry on-line: Jít hlava k hlavě s přáteli po celé zemi a ve světě pro konečný hip-hop bojové zúčtování na Xbox LIVE®! Sestavte si svůj vlastní soundtrack: Exkluzivně pro Xbox 360 ™, můžete načíst libovolný MP3 skladbu na Def Jam: ICON a používat své oblíbené skladby, stejně jako hudba ve hře mít vliv na životní prostředí a hratelnost. Ať už jste fanoušek thrash metal nebo 1980 je populární hudbu, můžete bojovat až do rytmu všech vašich oblíbených skladeb s funkcí My soundtrack.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta