Amazing Spider-Man 2 - Xbox 360

Activision

5030917141379

5030917141379

Použité

320 Položek skladem

14 dnů

541 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Amazing Spider-Man 2 - Xbox 360 bazar

Popis

Amazing Spider-Man 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Amazing Spider-Man 2 se hráči opět převzít roli ikonického Super Hero v jedinečném postranním příběhu inspirovaném celovečerního filmu, ale stanovené ve vlastním kontinuitu. V průběhu své cesty, bude Spider-Man setkat s celou řadu nových nepřátel, stejně jako některé staré přátele, jak se postaví novou hrozbu pro svého milovaného města. Vyprávění bude dávat Petera Parkera, Spider-Man je nerdy fotoreportér osobnost, větší roli v záři reflektorů, když se vyšetřuje složité motivace a jedinečné osobnosti, které stojí za zvěřinci Marvel výhružek ohrožující Manhattan.

Jako Spidey, hráči budou moci volně potulují po značně rozšířené-panorama Manhattanu, jedna sada nabízet živější, poutavější příležitosti, s nimiž se dal jeho senzační schopnosti použít. Ústředním bodem expanzivní hloubky a podrobně se nalije do Amazing Spider-Man 2 videohra je nový "hrdina nebo hrozba" systém, který incentivizes Super Hero chování odměňovat úsilí o trestný čin zásah webového vazač je, a přidává důsledky pro nechala kriminality hnisat. Spider-Man osobní značka webové kývání a up-close-a-osobní souboje uvidí řadu nových funkcí stejně.

Funkce

Hrát jako Peter Parker - Hrajte jako Spider-Man je občan alter-ego persona, jak jste vyšetřovat motivace mnohostranný darebáků. ALL-STAR VILLAIN CAST - Široký obsazení Spider-Man vesmíru a filmových darebáků, z nichž každý má své vlastní jedinečné šéf bojových setkání. ALL NEW WEB ARSENAL - Nový web-swing mechanik obsahuje rozšířené schopnosti web-střelce a chemické vlastnosti, které umožňují zmrazit a vyhodit do položky při nárazu. Expanzivní NYC - prozkoumat a vzít na darebáky ve více expanzivní Manhattan panoráma než předchozí Amazing Spider-Man. NEW hrdinství SYSTEM - "Hero nebo Menace" systém vás odmění za působí jako Spider-Man zastavení kriminality a ukládání občany, ale bude čelit následkům, pokud nechcete tlačit dolů míru kriminality. ADVANCED COMBAT & AKTUALIZACE - Nové schopnosti a rozšířit rychlonohý, akrobatické bojové pohyby přivést hráče zblízka a osobně jako Spidey porazí nepřátele.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta