Call Of Duty: Ghosts *2 Disc* - Xbox 360

Activision

5030917125850

5030917125850

Použité

1206 Položek skladem

14 dnů

225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Call Of Duty: Ghosts Xbox 360 Bazar

Popis

Call of Duty: duchové * 2 Disc *

(Omlouváme se za strojový překlad)

Call of Duty: duchové je mimořádný krok vpřed pro jednu z největších zábavních sérií všech dob. Tato nová kapitola v Call of Duty série je vybaven novou dynamiku, kde hráči jsou na straně zmrzačeného národu bojuje ne pro svobodu nebo svobodu, ale prostě přežít.

Tankování to všechno nové Call of Duty zkušeností, nový next-gen engine volebního práva se dodává ohromující úrovně ponoření a výkonu, to vše při zachování rychlosti a plynulosti 60 snímků za sekundu napříč všemi platformami.

Call of Duty: duchové kampaň pro jednoho hráče Deset let po ničivém masové akce, americké hranice a rovnováha globální moci se změnily navždy. Stejně jako to, co zbylo z národa je zvláštní operace sil, tajemná skupina známá pouze jako "Ghosts" vede bojovat proti nově objevily, technologicky vynikající globální moci. Nový Call of Duty vesmíru - Poprvé v historii klubu, hráči budou mít na outsidera roli s Call of Duty: duchové; přesile a překonaný, hráči musí bojovat, aby kultivovat spadlou národ v silně osobní příběh. Hráči budou poznat zcela nové postavy, a navštívit národní prostředí ve změněném světě na rozdíl od nic vidět v Call of Duty předtím. Call of Duty: duchové Multiplayer V Call of Duty: duchové to není jen vytvořit třídu, vytvořit vojáka, nejprve pro povolení. V novém Create-A-Soldier systému, hráči mohou měnit fyzický vzhled svého vojáka volbou hlavy, typ těla, hlavu-výstroj a vybavení, a poprvé v Call of Duty hry, hráč může také vybrat jejich pohlaví. S 20.000 možných kombinací, to je nejvíce flexibilní a komplexní charakter přizpůsobení v Call of Duty historii. Nové dynamické mapy jsou vývoj multiplayeru. Patří mezi ně interaktivních prvků a hráč spustil události, které činí životní prostředí vyvíjet, protože každý zápas pokračuje. Celá krajina může posunout a silové hráče ke změně taktiky a strategie. Call of Duty: duchové zavádí nové taktické pohybů hráče. Nová kontextová štíhlý systém nyní umožňuje hráčům opřít kolem překážek bez přidání kombinací tlačítek nebo zcela opouští kryt. Nový mantling systém umožňuje plynulý pohyb přes objekty, při zachování hybnosti. Kolenní slide umožňuje přirozený přechod z sprintovat krčí na břiše. Call of Duty: duchové přináší více než 20 nových Zabij Pruhy v Call of Duty: Ghosts - jako moloch Maniac, Vrtulník Scout, Vulture a Odin Strike. Hráči mohou dokonce přinést hlídacího psa Riley z kampaně pro jednoho hráče, chránit a také k útoku nepřátel. Existují také více než 30 nových zbraní, včetně zcela novou třídu zbraňového: Marksman pušky. Call of Duty: duchové Squads Sestavte si svůj tým a trvat až 6 z nich do boje v režimu všechny nové komand. Tento režim trvá nejlepších částí zkušeností pro více hráčů a umožňuje přehrávat buď sólo nebo kooperativně s vlastními vojáků vytvořených a dorovnán v multiplayeru. Volby zatížení-out uděláte pro svou jednotku členy budou mít přímý změnit chování AI vašich squad-mates. Dejte svému vojáka sniperku a bude chovat jako sniper, a SMG člověk bude více běh a pistole.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta