Xbox 360 Wireless Racing Wheel With Force Feedback, Pedals (With PSU) - Xbox 360 Bazar

05481000165843

Použité

3 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

1 738 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Xbox 360 Wireless Racing Wheel With Force Feedback, Pedals (With PSU) - Xbox 360 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Bezdrátová síla zpětné vazby závodní kolo s technologií vibrací pro Xbox 360

Zažijte každou střelbu, roztržte se a otřesejte se oficiálně licencovaným Wireless Force Feedback Racing Wheel pro Xbox 360 s oficiálním licencí Mad Catz. Síla zpětné vazby způsobí, že se kolo dostane naživu, když cítíte každou nuanci silnice. Vypusťte škrticí klapku a když se pneumatiky začnou sklouzávat, začne fungovat silná rušivá technologie, která poskytne potřebnou odezvu, aby bylo možné provést kritické úpravy. Kompletní s postupným posunem palubní desky a plynulým plynem a brzdovými pedály, veškerá intenzita závodu přichází do komfortu vašeho domova a posune vaši další generaci závodů na nejvyšší rychlost.

Force Feedback Poskytuje realistický odpor

Stejně jako u skutečného auta, kolo reaguje na to, co se děje na závodní dráze a poskytuje odpor, když se otočíte. Vylepšete svůj herní výkon, když se budete vyrovnávat s cestou a zažijete posuny v hmotnosti a odchylkách v povrchových podmínkách.

Cítit hru s technologií vibrací

Cítíte, co se děje, když vaše vozidlo poškodí nebo změní terén. Projděte okraje závodní dráhy nebo prodávejte barvu s konkurencí a Vibrační technologie vykopne, aby se zvýšila realismus.

Upgradovatelný firmware přes USB

Pohodlný port USB napomáhá budoucímu závodnímu kolečku - stačí připojit kolo k počítači ke stažení aktualizací firmwaru a získat aktuální informace.

Výkonné bezdrátové připojení

Díky bezdrátovému dosahu 40 stop si můžete vychutnat bezstarostnou hru odkudkoliv v místnosti.

Plné gumové body

Ideální pro prodloužené závody, když je nejvíce komfortu, uchopte plné gumové rukojeti (A) pro přesné řízení a maximální ovladatelnost.

Část-kovové konstrukce

Spojením zřetelného designu s trvanlivou konstrukcí, konstrukce dílů (B) zvyšuje životnost a přináší atraktivní estetiku.

Vyměnitelný posun převodovky

Ať už jste levá nebo pravotočivá závodnice, lze použít výměnný převodový posun (C). Jednoduše jej zasuňte do boku kola, které nejlépe vyhovuje vašemu závodnímu stylu.

Sada pedálů bez skluzu

Reserve drifting na závodní dráze - - narazí na plyn nebo brzdy na brzdách a jejich neklouzavý povrch pomáhá pedálům zůstat dán. Dejte svou neaktivní nohu podpůrnou přestávku s odnímatelnou opěrkou nohou.

Dvě možnosti montáže

Pro naprosto stabilní odezvu připevněte kolo k psacímu stolu nebo závodnímu kokpitu s jedinečným upínacím mechanismem. A při jízdě z komfortu vašeho gauče, odnímatelná nožní podpěry udržují kolo bezpečně uložené v klíně.

Integrovaný port pro náhlavní soupravu Xbox LIVE

Když jste připraveni vybojovat své závodní schopnosti proti online konkurentům, stačí připojit přímo do integrovaného portu headsetu, abyste získali kontrolu nad všemi vašimi konverzacemi.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta