Forza Horizon 2 - Xbox 360 Bazar

Microsoft

0885370861594

Použité

Není skladem


892 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Forza Horizon 2 - Xbox 360 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Forza Horizon 2

Závod v širokoúhlém otevřeném světě představovat dramatické počasí a dne na noc cyklů. Okamžitě spojit se s přáteli v konečné oslav rychlost, styl a Actionpacked jízdu. Prozkoumat krásné a exotických míst ve více než 200 z největších vozů na světě, všechny vytvořené s přesnými podrobnostmi v 1080p.

Vlastnosti: Prozkoumejte masivní, obývací otevřený svět. Příští vývoj nejlepší ve své třídě Forza grafický engine přináší plnou denní a noční cyklus s nádherným počasím, osvětlení a vizuálních efektů. Epické režim road trip kariéry se přizpůsobí vaší volby automobilů se stovkami akcí po celé krásné a rozmanité evropské krajiny. Nicméně chcete hrát, existuje nekonečné množství volně potulovat potěšení z jízdy. Ať už závodění, lov skryté poklady jako exotické stodola nalézt auta, nebo odiv své přizpůsobené vyjížďky na auto setkají místech se šíří po celém světě, volba je na vás. Akční řidičské prorazil plot na hřbet země prašných stezek, pluh přes pole plodin a hustými lesy, a objevovat nové zkratky na vaší vzrušující, vysokorychlostní dobrodružství. Udělej si svůj název na Horizon festivalu. Ať už závodění v dopravní zácpě, lov obrovský vzduch, nebo navršení skill body a komba s úžasnou kousky, váš odkaz zde začíná. Závod proti letadla a vlaky v napínavých Showcase událostí. Váš konečný Car Fantasy Drive Více než 200 z největších vozů na světě. Různorodá kolekce úžasných vozidel od extrému off-roaders moderním supercars, klasické sval, a mnoho dalšího. Každé auto a kamion je znovu v posedlým detailem, s přímým výhledem na kokpitu, včetně funkčních stěrače, pracovní světlomety a autentické interiéry.

The Horizon festival vás zve na svou oslavu vozů, hudby, svobody a zábavy na největších světových silnicích. Připravte se na výlet svého života!


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta