Scene It? Box Office Smash & 4 Buzzers - Xbox 360 Bazar

Microsoft

0882224759144

0882224759144

Použité

Není skladem


280 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Scene It? Box Office Smash & 4 Buzzers - Xbox 360 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Scene It? Box Office Smash & 4 Buzzers

Scéna Jde o kvízy o filmech, titul je hříčka ... Scene It? Viděl jsem to? Pochopit to? Ale formát hry je známý jeden každému, kdo někdy vzít roli v kvíz jakéhokoliv typu. Tyto tituly byly původně vydána jako DVD hry, které jste hráli pomocí dálkového ovládání, a byly populární navzdory omezením tohoto formátu.

Na Xbox 360, tento žánr hry odstartovala s předchozí verzí motivu, Lights Action Camera, v roce 2007.

Rozdíl oproti Scene It? tradičních vyslýchá je, že když znáte odpověď, nebo myslíte, že znáte odpověď, můžete bzučet in, stejně jako na televizní panelové hry. Poté, co bzučet, vaši kolegové hráči jsou vyřazeni a dostanete příležitost odpovědět na otázku. To se zabránilo jakémukoli argumenty aver, kdo křičel "Vím to!" První. Pokud nechcete mít "bzučák tlačítko" regulátor můžete použít standardní ovladač Xbox.

Využití schopností multi-mediálních konzole, scéna může ukázat scény, nebo-li přehrávat zvuk z filmů a požádá vás o identifikaci film nebo herec. Hra také obsahuje "Credit Roll", kde jsou zobrazeny hvězdy filmu a charaktery hráli, a musíte uhodnout titul. "Panel Flix" zobrazuje old-school, 8-bitové ve stylu animace scény sem tam film, a hádat název filmu. "Co je co" vykazuje podobné statických snímků ze dvou filmů a požádá vás vybrat ten správný. "Citace," požaduje, abyste se dokončit slavná linka od uváděný film. Scéna se udržuje na otázky, které jste byli požádáni, aby se minimalizovalo opakování.

Jak se dalo očekávat, že celá věc lze přehrát on-line, a tam je stahovatelný obsah dostupný z Xbox Live, a vázat se na New Xbox Experience živé, hra je k dispozici hráče avatary.

Scéna je k dispozici buď s nebo bez velké tlačítko periférii, takže pokud již máte jeden z posledního utkání, nemusíte znovu platit za to. Ale pokud nechcete mít jeden, nebo jste zlomený poslední z nich po stovkách hodin stisku tlačítka, můžete získat další sadu s bouračka pokladny. The Big řadiče pomocí tlačítka infračervenou spíše než obvyklý joypad bezdrátový standard Microsoftu. I když Xbox 360 má infračervenou vestavěný přijímač, není schopna zvládnout čtyři zařízení současně; tak velké tlačítko periferní obsahuje vlastní externí čidlo.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta