Kingdom Under Fire, Circle Of Doom - Xbox 360 Bazar

Microsoft

0882224512848

0882224512848

Použité

78 Položek skladem

14 dnů

206 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kingdom Under Fire, Circle Of Doom - Xbox 360 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Kingdom Under Fire, Circle Of Doom

Odpověď na výzvu k boji v této akční RPG, kde páni světla a tmy vést válku pro maximální panství. Zachránit svět od věčné temnoty, musíte překonat hordy demencí monstra, cesta přes zkroucený, surrealistické prostředí a tvář nevýslovné noční můry. Použijte svou sílu a dovednost ukončit Circle of Doom a přivést zpět na světlo.

Odchýlení se od akce RTS vzorce předchozího království pod palbou série, Circle of Doom umožňuje plné využití výkonu Xbox 360 na vytvoření revoluční herní zážitek. Hráči budou objevovat náhodně generované obrovské dungeony a bojovat s příšerami rojí obrazovku v tisících a útočící ze všech směrů podél podlah, stěn a stropů bludištích. Jak hra postupuje, budou hrdinové si stále více zničující a nádherný způsob, jak porazit masivní nepřátelské síly v podobě nových schopností a zbraní, nebo dokonce vytvořit svůj vlastní arzenál tím, že kombinuje stávající.

Přičemž maximálně využít Xbox 360 je on-line funkcí, Circle of Doom hladce splývá jednoho hráče a multiplayer módy. Hráči si mohou vybrat hrát samostatně nebo nábor 4 hráčů strany, aby pokračoval ve své činnosti jako tým přes Xbox Live, aniž by přepínání režimů nebo tak něco. Každý hráč může mít své postavy singleplayerové do pátrání strany nebo vytvořit nový znak s užitečnými dovednostmi, aby se navzájem doplňují. Mohou dokonce obchodovat své vlastní řemeslně položky s ostatními členy strany.

Ačkoli Circle of Doom není přímým nástupcem na předchozí tituly Kingdom Under Fire, jeho příběh slouží jako důležitý spojovací článek mezi nimi a blížící se a přesto neohlášená kapitoly Kingdom Under Fire ságy. Hra obsahuje obsazení hrdinů zahrnují ty návratu ze všech předchozích titulů Kingdom Under Fire, včetně původní verze PC. V závislosti na rozhodnutí hráče, příběh větví a hráči se mohou setkat zcela neočekávaném vývoji událostí.

Kingdom Under Fire: Circle of Doom kombinuje inovativní prvky, výbušný akční herní mechaniku a jedinečné RPG motivy, vše v nejvyspělejších HD vizuální z obrovských rozměrů a exotickém stylu.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta