Lego Star Wars 2 - Original Trilogy - Xbox 360 Bazar

LucasArts

023272002657

023272002657

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

395 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Lego Star Wars 2 - Original Trilogy - Xbox 360 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Lego Star Wars 2 - Original Trilogy

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy vezme zábavný a nekonečné přizpůsobení LEGO a kombinuje ji s epický příběh, postavy a akce z původních Star Wars filmů, který způsobil revoluci popkultury navždy (Epizoda IV Nová naděje, epizoda V Říše se pomstí zad a epizoda VI návrat Jediho). S jedinečným jazykem-in-tváře vzít na trilogii originálu, LEGO Star Wars II navazuje na křížovou výpravu Rebel Alliance`s demontovat Impéria a přestavět galaxii v kusech. Budovat a bitva si cestu přes své oblíbené filmové momenty z Darth Vader`s snaze o Princess Leia na palubě její Blockade Runner k zúčtování na druhé Hvězdě smrti, protože hra obsahuje ještě více LEGO akce pro rodiny s dětmi, hádanky a humor který vynesl původní LEGO Star Wars takovou popularitu a uznání.

A mnohem více nových nabídnout, stále má. Poprvé vůbec, mohou postavy dostat dovnitř a ven z vozidla, stejně jako jízda stvoření. Můžete také kombinovat částí těla více než 50 hratelných postav vytvořit jednu z miliónů možných hrdinů LEGO Star Wars. A na konzole a Windows platformy, hra zachránit z prvních LEGO Star Wars může odemknout dalších 50-plus další znaky pro Free Play - that`s více než 100 znaků celkových! Jiné zajímavé přírůstky patří volně roamingu úrovní vozidla, které již nejsou po kolejích, možnost přepínání lodě podle libosti Volný Play, skvělých nových postav specifické útoky a manévry, které lze přehrát mini-kit vozidel, volitelný režim adaptivní obtížnosti a další.

Vlastnosti: rozšiřuje na všechny zábavy a kreativity, který dělal původní LEGO Star Wars takový hit, tentokrát nastavit během původních tří filmů Star Wars (Epizody IV, V, VI). Poprvé v historii budování a jízda vozidel (landspeeders, AT-STS, spídru kola a další) a montáž bytosti (od banth pouště Tatooine k tauntauns z mrazivé Hothu) přes úrovně on-pěšky. Všechny non-droid postavy - nejen ty s Force - mají sílu postavit. Odemknout více než 50 hratelných postav, z kulturních ikon jako Luke, Leia a Darth Vader na favority fanouška, jako Greedo, Jawas a Gamorrean stráže. Odemknout až 54 více hratelných postav s hrou uložení čísla z původních LEGO Star Wars. Vytvořte jedinečné hratelných postav, jako je Yoda Kenobi, Lando Fortuna a miliony více míchání a odpovídající části těla LEGO všech hratelných postav. V režimu Free Play, zažít originální trilogii novým způsobem pomocí importu libovolný znak do úrovní půdy, nebo přepínat mezi vozidly podle libosti hladin prostor. Udělat Darth Maul hrdinu Rebelů, nebo zničit Death hvězdu s stíhačky TIE. Útoky znak specifická patří Chewbacca tahání rukama nepřátel z důlků, Force sytič Vadera, Leiiným "slap" nablízko útoku a mnoho dalších. Tongue-in-tváře humor prezentuje originální trilogii takovým způsobem, pouze LEGO může dát dohromady, s komickými interpretací klasických Star Wars scén a prvků. Vyřešit rozmanitější hádanky, které povzbuzují kreativní myšlení díky využití týmové práce a jedinečných stavebních situacích jen možné v LEGO galaxii daleko, daleko. Volba adaptivní obtížnost vytvoří více hratelností pro hráče mistr Jedi - tím lépe tak učiníte, tím těžší to dostane. Kooperativní hra podporuje týmovou práci zábavnou formou a je vybaven vylepšenou kameru pro optimální herní zážitek.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta