Appleseed - PSP

5060034573388

Použité

Není skladem


244 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Appleseed - PSP Bazar

Popis

Mozartův předchůdce anime tvůrce Masamune Shirow ( Ghost in the Shell ), Appleseed je post-apokalyptický sci-fi epos, plný rychlých akcí a úžasných vizuálů!

Je to rok 2131 a budoucnost lidské rasy visí v rovnováze. Ženský voják Deunan Knute přežil velkou válku, která tlačila zemi na pokraj ničení. Nachází se v bombardovaném městském pustině, je Deunan transportován do utopického města Olympus a znovu se spojil se svým bývalým milovníkem Briareos, jehož tělo je nyní napůl mužem, půl cyborg. Ve městě Olympus je polovina populace tvořena Bioroids, geneticky upraveným druhem s omezenou délkou života, který je navržen bez nestabilních lidských emocí, aby vytvořil pokojnou společnost a ochránil zbývající členy lidské rasy.

V utopii nicméně není tak, jak se zdá. Skupina rebelů, kteří vnímají bioryidy jako hrozbu pro integritu a budoucnost lidstva, se pokoušejí sabotovat počítač města Olympus a zničit schopnost znovu aktivovat reprodukční funkce bioroidů. Jak se Deunan boje zastavit teroristy a najít data "Appleseed" potřebné k rozšíření bioroid života, otázka, komu může důvěřovat a kdo je vlastně správný - jejich společnost, nebo teroristé- nadále vznikají ...

Appleseed je špičková produkce, která používá nejmodernější technologii a 3DCG k vytvoření jedné z nejvíce vizuálně zatýkacích a hyperrealistických animací. Režie Shinji Aramaki, Appleseed používá plnou CGI, aby umožnila dynamické pohyby kamery, které zlepšují akční sekvence. Charaktery jsou také v plném CG, nicméně pomocí procesu nazvaného "toonshading" postavy si zachovávají nezaměnitelný vzhled anime v buňce.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta