Lawnmower Man, (Jako nové) - Mega Drive

5026890000093A

Použité

Není skladem


502 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců


Lawnmower Man, - Mega Drive Bazar

Popis

Jako film. Lawnmower Man explodoval hranice grafické techniky. Hra jako hra vám dýchne svou mysl oslnivou kombinací dychtivých 3D a blockbustinových akcí.

Všechno začíná ve stínové výzkumné agentuře nazvané "Loď". Tady, brilantní, ale bláznivý vědec Dr. Angelo používá Jobe, jednoduchého kosmického pilota , jako morče ve svém experimentu s virtuální realitou ... a vytváří monstrum a přeměňuje ho na nadlidský CyberJobe, který slibuje ovládnout lidstvo. Nyní je závod na zničení Obchodu, než CyberJobe může vyjít z jejich počítačového systému a dostat se do globální počítačové sítě, od které bude moci ovládat a manipulovat s počítačem světa.

V reálném světě budete bojovat proti pomocníkům společnosti CyberJobe, od obchodních agentů obchodu až po obří vosky, zabijácké primáty a nepřirozeně řízené vozy. Ve virtuálních světech se setkáte s úplně novými, jedinečnými a nepřátelskými terény, fantastickými novými světy, kde jediným limitem je představivost. Právě zde budete bojovat s CyberJobe a potopit se a potápět se kolem některých nepřirozeně nepřátelských tunelů a průchodů, kde rychlost světla je stejně nebezpečná jako jakýkoli nepřítel, který sní o CyberJobe. Je to tady, kde se konečně setkáte s CyberJobe, a pak je to nejděsivější projev virtuální reality, a to je zde, kde konečně bude rozhodnuto o bitvě mezi dobrem a zlem.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta