RockBand 3 X360 Wireless Pro Keyboard - Xbox 360

503093009XRBK

Použité

Není skladem


744 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


RockBand 3 X360 Wireless Pro Keyboard Xbox 360 Bazar

Popis

Rock Band 3 je novou generací špičkové společenské a interaktivní hudební herní platformy vyvinuté předními průkopníky kategorie Harmonix Music Systems. Díky nové inovativní hře a novým nástrojům změní Rock Band 3 způsob, jakým fanoušci přemýšlejí a hrají hudební hry.

Jako nová inovace rytmických her, bezdrátová klávesnice Rock Band 3 dosahuje realismu franšízy Rock Band. Vyrobený podle klasických profesionálních návrhů klávesnice, jeho všestranné uspořádání - schopné použití na stolku nebo popruhu přes rameno jako elektrická kytara - zahrnuje ergonomickou citlivost, která poskytuje pohodlí pro příležitostného hráče nebo zkušeného hudebníka. Bezdrátová klávesnice Rock Band 3 je plně kompatibilní se standardními i Rock Band Pro režimy.

Využíváte-li k tomu, abyste se vymanili z oblasti videohry, bezdrátová klávesnice funguje také jako MIDI řadič a může se pochlubit dvojaktivním, nevázaným dotykovým tlačítkem citlivým na rychlost v rozmezí od C3 do C5. Výstupní konektor MIDI zajišťuje kompatibilitu se sekvencery softwaru MIDI a hardwarovými zařízeními, zatímco standardní konzola pro ovládání herních tlačítek poskytuje bezproblémovou integraci konzolí.

Vlastnosti: Dvou oktávová, nevázaná klávesnice s velkou citlivostí od C3 až C5 až 25 hráčů umožňuje hráčům přidávat klíče do mixu buď v sólovém režimu nebo s plným pásmem. Gameplay je k dispozici pro tradiční rockový režim s pěti klíči ("klíče") nebo pro režim Rock Band Pro ("Pro keys"), který umožňuje hráčům vyzkoušet si výzvu a odměnu hraní spolu se skutečnými částmi klávesnice, "zvládli jste je odborníkem! Obsahuje 4 tlačítka akce - D-pad, zpět, start a Xbox Guide Button. Grip klávesnice je konturován a zahrnuje ergonomickou citlivost, která poskytuje pohodlí pro příležitostného hráče nebo zkušeného hudebníka. Grip obsahuje dotykové pásky a tlačítko pro rychlé přehrávání. Všestranné uspořádání - lze jej použít na stůl nebo popruh přes rameno jako elektrická kytara.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta