Crazy Taxi Fare Wars - PSP

5060138431799

Použité

Není skladem


417 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Crazy Taxi Fare Wars - PSP Bazar

Popis

Je to výbuch ze Sega Dreamcast minulosti jako Crazy Taxi skáče na Sony PSP. Je to celorepublikové bitevní bitva jako pestrý sortiment kabriolet závod, beran, rozbíjení a pomlčka jejich cestu k odcizení jízdného a skóre velké tipy. Fare Wars je kombinace původního Crazy Taxi a jeho pokračování, které poprvé přineslo kapesní počítač Sony. V prvním Crazy Taxi, vy nebo neohrožený taxikář s postojem, jste řízeni jediným cílem: vyzdvihnout mega-bucks v cenách a špičkách před tím, než skončíte. Je to závod proti časům, když vybíráte cestující a bílé klouby přes rušné ulice a zadní uličky do různých destinací. Chcete-li, aby tento měřič vybíral hotovost, musíte mít co nejrychlejší cestu, i když to znamená ohýbat dopravní zákony - jen trochu. Nechávejte špatnou cestu dolů jednosměrnou ulicí, zachyťte vzduch, když plujete přes střechy, otáčejte se mezi příchozí dopravou nebo pluhem přes kavárnu dlažby. Ale dávejte si pozor - město je plné překážek, které vám zaručí zpomalení. A čas jsou peníze! Takže se uchopte za volant, zvýrazněte své smysly a neztrácejte chlad. Crazy Taxi 2 přepne scénu z kopcovitých ulic San Francisca do New Yorku. Chcete-li co nejlépe využít Crazy Taxi 2, je důležité se naučit techniky jako rychlé starty, zastávky a posuny (powerslides). Rychlá rychlost a ztráta rychlosti je nutná pro dosažení dobrých výsledků a šílené pohyby mohou být použity pro těsné koutky a otočení o 180 stupňů. Novou technikou v Crazy Taxi 2 je chmel. Stisknutím tlačítka Y můžete taxi vyskočit do vzduchu. Velmi užitečné pro skákání přes protichůdnou dopravu, dosažení zákeřných klávesových zkratek a přeskakování z jedné střechy na druhou! Samozřejmě, mini-hry v pyramidovém režimu vám pomohou zdokonalit vaše šílené techniky. Tyto subgames, jako je Dlouhý skok, Giant Golf Ball a jízda podél útesů a současně vyhýbání se provozu, vás okamžitě stanou taxikářem. Dalším vylepšením hry je zahrnutí několika cestujících. Nyní můžete mít až čtyři osoby v zadní části kabiny, všichni se chtějí dostat na různá místa.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta