Final Fantasy Dissidia Special Edition - PSP

5060121825796

5060121825796

Použité

Není skladem


677 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Final Fantasy Dissidia Special Edition - PSP Bazar

Popis

Dissidia je nejnovější hra Square Enix ve vesmíru FInal Fantasy pro PlayStation Portable. Vydáno jako součást 20. výročí FInal Fantasy, hra obsahuje postavy ze všech předchozích her Final Fantasy, nové postavy, Cosmos, bohyně harmonie a dvě tajné postavy. Hra se zaměřuje na velký konflikt mezi hrdiny a darebáky. Chaos, bůh skupiny Discord, se snaží vymanit kontrolu nad svými světy ze sil dobrého. Poslední zbývající hrdinové se spolu spojují, aby mu odolávali. Každý z deseti hrdinů má svůj vlastní příběh, jejich Destiny Odyssey, z nichž každá odráží příběh jejich původní hry. Na rozdíl od většiny her FInal Fantasy, které jsou herní rolí, je Dissidia bojová akční hra. Ale jak by se dalo očekávat od hry FF, hráči získají zkušenosti a gil (měna vesmíru Final Fantasy) z vítězných bitev a tyto mohou být použity k vyrovnání svých schopností a vybavení nových zbraní. Stejně jako u všech bojových her je cílem snížit zdraví oponenta na nulu. Vaše útočící síla je zobrazena v číselné podobě nazývané BP nebo "Brave Points". Oba znaky začínají s nastaveným množstvím BP a každý musí snížit BP protihráče tak, že je napadne. Použitím "útoku BP" se sníží váš soupeř BP a zvýší váš. "Útok HP" způsobuje přímé poškození protivníka. Poškození zdravotních bodů se rovná současnému množství BP, ale když provedete útok HP, váš měřič BP je dočasně snížen na nulu a pomalu se zotavuje. Postava, jejíž BP je snížena na méně než nula, je přivedena do režimu "Break". V tomto režimu nemohou způsobit žádné poškození soupeře HP nebo BP, ale útoky proti nim způsobí kritické škody a soupeř dostane všechny BP do "Brave Pool" (číslo, které lze vidět v dolní části obrazovka) masivně zvyšuje jejich množství BP. Boj také zvyšuje hráče EX Guage. Jakmile je tento stav plný, může do něj vstoupit "EX Mode", který zvyšuje jeho sílu a umožňuje "EX Burst", což je útok s vysokým výkonem, jako je Limit Break vidět v mnoha bojových sekcích hry Final Fantasy. Dissidia jistě osloví ty, kteří mají rád bojové aspekty FInal Fantasy více než průzkum a řešení hádanek.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta