Star Ocean: First Departure - PSP

5060121823921

Použité

Není skladem


679 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Star Ocean: First Departure - PSP Bazar

Popis

Zpět na devadesátá léta Enix publikoval roli-hrát hru volala Star Ocean pro Nintendo SNES. To bylo k dispozici jen v Japonsku. Nyní Square Enix přinesla hře bang up-to-date se speciálně vylepšená verze pro Sony PSP. Star Ocean: první odjezd následuje základní předpoklad původní hry, ale zatímco původní hra byla slavná pro protahování SNES do svých hranic, herní motor a grafika byly kompletně přepracovány, aby co nejvíce využily sílu PSP . Verze PSP obsahuje také zcela nové animované scény, které byly představeny v širokoúhlé obrazovce s hlasovými přetaženími, které vytvořil Ghost v tvůrcích Shell, Production IG. Ve hře hrajete Roddick Farrence, kvalifikovaného šermíře z města Clatos na planetě Roak. Lidé ve vašem světě začínají mít tajemné onemocnění a musíte cestovat, abyste se pokusili najít způsob, jak je zachránit. Když začnete prozkoumat, narazíte na kosmickou loď Země Calnus a brána k prozkoumání hvězd se vám otevře. Ale nejprve musíte spojit síly s Terrany, abyste vyřešili tajemství moru a zachránili Roakiany. První odjezd má všechny vaše standardní RPG fayre - dovednosti a body, bitvy a kouzla. Ale když byla Star Ocean poprvé propuštěna, bylo to inovační, protože to byla jedna z prvních her, která měla "Schvalovací hodnocení". V závislosti na hodnocení hodnocení můžete změnit chování členů vaší strany vůči vám. To znamená, jak se chováte ve hře, může váš pokrok nebo schopnost dokončit daný úkol více či méně obtížně. Hra obsahuje bojový systém v reálném čase, díky němuž je rychlejší než mnohá RPG na tahu. Ovládáte Roddick a ostatní členové vaší strany jsou řízeni počítačem, ale můžete jim přiřadit role, aby si přizpůsobili svou bojovou taktiku. Boj můžete kdykoli pozastavit, abyste mohli strategicky rozhodovat. Hvězda Ocean: First Departure zaujme vyzkoušený a testovaný favorit, který předtím nikdy nebyl k dispozici kupujícímu ve Velké Británii a změnil jej do důkladně moderního kapesního RPG zážitku.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta