Pilot Academy - PSP

5060102950080

Použité

Není skladem


229 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Pilot Academy - PSP Bazar

Popis

Pilotní akademie pro PSP je rozšířením úspěšného japonského letového simulátoru Pilot Ni Narou! - přímo přeloženo jako "Pojďme se stát pilotem!" - hra, která byla poprvé propuštěna v roce 1998 pro PSOne. Pilotní akademie je vyvíjena Kuju, s designovými povinnostmi, které řídí Pilot Ni Narou! sériový výrobce Junichi Kutsuzawa. Hra samozřejmě zachová ducha původních titulů. Hra PSP začíná sérií tréninkových cvičení, které učí základy toho, že je pilot. Odtud mohou hráči hrát přímo na obloze v kokpitu soukromých, komerčních nebo vojenských letadel. Pilotní Acadmey nabízí civilní i vojenskou simulaci letu s nesčetnými misemi pro jednoho hráče a vzdušným bojem pro více hráčů. Pilotní akademie je postavena na pokročilé technologii, která představuje krajinu od 30 000 stop do přistání. Se třemi regiony, které budou zkoumat, každý z přibližně 64 km čtverečních, fanoušci letové simulace nebudou zklamáni. Ovládací prvky používané k pilotování řady letadel v hře nabízejí složitost, aniž by hráči trvaly, jsou dvojité. Pilot Academy také poskytuje specifické vokální pokyny pro hráče, kteří odjíždějí z kurzu. Bojové letadla ze čtyř éry jsou součástí hry - od první světové války až do druhé světové války a studené války, do dnešního dne bojů, všechny se svými odlišnými výzvami. K dispozici jsou všechny velikosti a typy civilních letadel, včetně postřikovačů na plodiny, Boeing 737s a 747s - všechny s odpovídajícími výzvami pro každou třídu. Pokaždé, když je výzva úspěšně dokončena, musí hráči zvolit další letadla a scénáře, každý jedinečný pro třídu letadel, které právě pilotují. Záznamy a úspěchy mohou být zaznamenány, což zase poskytuje větší podnět k opakování obou misí a úkolů. K dispozici jsou čtyři různé hry pro více hráčů až pro osm hráčů. Režim Deathmatch je k dispozici jakémukoli majiteli PSP, ať už vlastní kopii pilotní akademie nebo ne.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta