Dynasty Warriors - PSP

5060073301416

Použité

Není skladem


209 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Dynasty Warriors - PSP Bazar

Popis

KOEI jsou nejlépe známí pro své hry Dynasty Warriors, ve kterých ovládáte hrdinský válečník uprostřed epických bitvy, které formovaly osudu Číny v období tří království. A hry Dynasty Warriors byly vždy hrdé na to, že nazývají PlayStation svůj domov, přičemž všech pět her dosud zůstává exkluzivních pro systém Sony, nemluvě o spin-off hry Samurai Warriors, které se zabývají krvavou historií feudálního Japonska . KOEI vyjádří své záměry jasným vydáním nové hry Dynasty Warriors připravené k uvedení nového ručního PSP systému. Jednoduše nazvaný Dynasty Warriors, hra je rozdělena především do dvou režimů. V režimu Musou musíte úspěšně obrátit příliv bitvy o pokroky do dalších bitvy. Volný režim vám umožní užít si některou z oblastí, které jste dosud podmanili. Hra také obsahuje zcela nové funkce, které jsou jedinečné pro PSP. Vzhledem k Přenosné povaze této konkrétní PlayStation umožňuje Battlefield Area System strategičtější styl hry. Ale DW je stále o akci a je tu úplně nová funkce, která doplňuje známou hru hack a slash, a to systém "Second in Command" Officer. To vám umožní částečné ovládání vašich vlastních tělesných strážců a můžete je nechat provést speciální pohyby, které vám pomohou stisknutím tlačítka. Vyberte zemi, na které chcete bojovat. Pak zvolte jeden ze 42 hratelných válečníků. Všechno, co teď zůstane, je vybrat si jednoho nebo více tělesných strážců, kteří vás doprovázejí do bitvy, a můžete nechat sklouznout válce psů. Stejně jako v ostatních hrách DW, toto je snižování tempo strategií. Snižte ducha nepřítele v každém sektoru na 0, než budete pokračovat. Udělejte si cestu do ústředí a rozdrtí je. Každá dokončená fáze je odměněna body, zkušenostmi a nyní bodyguardy. V roce 1997 si KOEI vybrali svůj stánek na první PlayStation jako dodavatele nejlepších zbraní. Nyní přinášejí tyto zkušenosti PSP.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta