Impossible Missions - PSP

5060057024805

5060057024805

Použité

Není skladem


324 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Impossible Missions - PSP Bazar

Popis

"Další návštěvník, zůstaňte chvíli, zůstaňte navždy!" - nesmrtelná slova mluvil prof. Elvin Atombender. Navzdory tomu, že je trochu rozpačitě a trpělivě, tato fráze je láskyplně připomenutá vítanou k jeho pevnosti v původní platformě Epyxové puzzle hry, Impossible Mission. Vydáno v roce 1984, hra odrážela klima času - strach z jaderného vyhlazení - a vrhá více než jen lehce kývnout na předchozí film WarGames. Imposní mise zavádí profesora jako zlého megalomanského (nejsou to vždy?), Který se snažil splatit svět za své nespravedlnosti. Za tímto účelem se hackl do vládních počítačů a převzal kontrolu nad raketovými poli země se skandinávskými plány zničit planetu. Jako agent 4124 je vaším úkolem proniknout do pevnosti profesora a obnovit a znovu sestavit fragmenty průchodů, abyste získali přístup do řídící místnosti a zachránili svět. O 23 let později a opětovné vydání systému 3 nabízí víc než jen návštěvu minulosti. Tato verze 2007 zahrnuje nejen věrnou rekreaci C64 verze klasiky Epyx, ale i verzi s opakovanou vrstvou pro grafiky, kteří se nemohou postavit na ty staré 8bitové pixely. Navíc je zde zcela aktualizovaná verze s novými úrovněmi a grafikou. "Znič jej, moji roboty!" Všechny příchutě nabízejí stejné, klasické výzvy. Průvodce agent 4124 přes každou místnost pevnosti pomocí sítě výtahů pohledu ze strany. V každé místnosti je nutné použít výtahy, abyste se dostali na další plošiny a můstky, a pauza hledat nábytek a předměty na kusy průkazu. Někdy vaše vyhledávání odhalí kódy, které zakáže roboty a ostatní vynulují podložky výtahů. Když jste získali několik kusů, znovu je sestavte otočením a zrcadlením, aby se překryté fragmenty shodovaly. Chcete-li, aby úkol úloha, kusy jsou ve třech barvách, s pouze fragmenty stejné shody barev. Ať už dělám cokoli, nezůstávejte příliš dlouho nebo se setkáte s předčasným koncem. Profesionální roboti a tajemné černé plovoucí koule se láskyplně nevztahují k vetřelcům, kteří vás krátce zapomínají na kontakt nebo střílí elektrické šrouby. Naštěstí náš agent je atletický charakter, s agilitou k boji proti robotům a četným bezedným jámám. Původní hra se stala klasikou díky úžasně hladké animaci, syntéze hlasu a jemně naladěné hře. Jako hra, která stála zkouškou času, nabízí tato verze roku 2007 fanouškům původní (nebo nové generace hráčů) šanci přežít klasiku v původní podobě nebo ji znovu navštívit ve svém novém oblečení.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta