Blade Dancer - PSP

5060050944629

5060050944629

Použité

Není skladem


519 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Blade Dancer - PSP Bazar

Popis

Hledání těch dopoledních autobusů do zaměstnání bez zapojení? Hledáš bláznivého starce, který seděl vedle tebe nezajímavý? Chcete uniknout někam světlejším a fantastickým? Nedělejte si starosti, zážehová zábava je zde pro vás. Set v krásné zemi Lunadia, Blade tanečnice: Lineage of Light je zde, aby barvu do ranní dojíždění. V časech, které prošli kolem, se mezi zlovolným démonem a strážcem světla zuřivě zuřivě zuřil, jemně jmenovaný tanečník Gerald Gerald. Vyhráli naštěstí, ale za záhadných okolností zmizel. Pohybujte se dopředu o 1000 let a mladý válečník jménem Lance se vydává na ostrov Foo, kde se říká, že obsahuje zabitého Demon Lorda. Jeho příchod hrozí přetáhnout temnotu minulosti do světle přítomnosti. Chyť své meče, lidi, bitva se síly tmy je a'brewin '. Hra obsahuje 40 hodin základního hratelnosti a obsahuje další bonusy a nepřátele, kteří se odrážejí od zbité cesty. Možná byste se divila, proč byste se vyhnuli vašim cestám k boji s baddiemi, které Ignition říká, že byste pro vás mohl být příliš tvrdý. Odpověď přichází v podobě herního systému. Crafting systém vám umožňuje sestavit položky, které by jinak byly mimo vaše cenové rozpětí. K tomu však budete potřebovat materiály. Zabíjení něčeho může být jediným způsobem, jak získat věci, které potřebujete. Blade Dancer má také funkci pro více hráčů, která využívá bezdrátovou funkci PSP. Spojením se svými přáteli budete schopni unést vzácné zbraně, které vám pomohou na cestě. Blade Tanečník by vám mohl vydělat nějaké legrační pohledy od vašich kolejí autobusových jezdců, ale alespoň vás bude držet dál od bláznivého chlapíka, který seděl vedle vás.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta