Mercury Meltdown - PSP

5060050944292

5060050944292

Použité

Není skladem


222 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Mercury Meltdown - PSP Bazar

Popis

Merkur, že? Legrační věci. Je to kov, ale při pokojové teplotě je tekutý. To znamená, že můžete přetékat tam, kde chcete, tím, že nakloníte povrch, na který spočívá, což znělo jako dobrý nápad pro logickou hru. Mercury Meltdown je následkem původního Mercuryho Archera Macleana, hry, která nás zavedla do radosti z vedení kapek tekutého kovu kolem různých bludiště podobných úrovní, aby se dostali na východ. Jak doufáte, tato nová hra není pouze balíček na úrovni; tam byly vylepšení hry a aktualizací do vizuálního stylu taky. Základní hra spočívá v tom, že jste vedli své vodní kolo kolem úrovně, rozdělili ji na menší kousky, znovu ji zbarvili a vyhýbali se nepříjemným ortuťovým stvořením podle požadavků diktátu. Můžete také způsobit, že vaše blob interaguje s různými objekty, které jsou rozptýleny v celé úrovni. Dveře, dopravní pásy a další zařízení pomohou nebo zpomalují váš pokrok. Měli byste být také vědomi vašeho okolí, protože kluzké podlahy urychlí vaše blob a lepkavé podlahy zpomalí. Jedním z největších přírůstků základní hry je stav vašeho rtuti. Ohřívače a chladiče způsobí, že vaše blob bude rychlejší nebo pomalejší a snadnější nebo těžší se rozdělit. Dokonce můžete projít branami, které vám udělají úplnou tuhost, což umožní navigaci po kolejích nebo skoky. Můžete také nyní hrát hru v režimu pro dva hráče a tam jsou společenské hry, které můžete odemknout, včetně závodů, golfové hry nazývané shove a velmi zajímavé rodeo, kde musíte držet blob na platformě pro pokud je to možné, zatímco se fanoušek pokusí vyfouknout. S více než 160 úrovněmi a slibem obsahu ke stažení, který prodlužuje životnost hry, Mercury Meltdown jistě zajistí, že majitelé PSP, kteří hrají puzzle, budou z nějakého času zaneprázdněni.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta