World Snooker Challenge 2005 - PSP

5060004764914

5060004764914

Použité

42 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

172 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


World Snooker Challenge 2005 - PSP Bazar

Popis

Untitled Document World Snooker Championship 2005 nabízí hráčům dokonalou simulaci milované hry. Jak můžete očekávat, tato hra má všechny velké jména, ale tentokrát je to prostě mnohem víc než jakákoliv hra na snooker. Další funkce, možnosti, herní režimy a tváře, aby to bylo konečné, musí mít název snookeru pro nějakého vážného fanouška.

Prvotřídní oponent AI a zbrusu nové animace zachycování pohybu poskytované Stevem Davisem nabízejí realistický vzhled a dojem. S více než 100 profesionálními hráči Snooker, kteří se do světového šampionátu v roce 2005 odehrávají, hra je plná snookerových hvězd. Režim moudrých hráčů bude mít řadu nových možností; další soutěže v rámci hry zahrnují událost "League of Champions", která umožňuje vítězům mistrovství světa vybojovat své dovednosti proti bývalým mistrovstvím světa. Kromě toho existují další režimy, jako jsou například biliár a snooker. Svět snookeru:

Více než 100 špičkových profesionálů ze světa kulečníkových her přijde do klubíčka, včetně superstars Ronnie O'Sullivan, Stephen Hendry, Matthew Stevens a Paul Hunter. Všechna reálná místa z turné 2004/2005 byly přesně modelovány, včetně legendárního Crucible Theatre, domova mistrovství světa. Unikátní způsob, jak se dostat do World Snooker Challenge, vás zvedne proti nejlepším hráčům na světě, když se snažíte porazit všechny. Noví komentátoři - Steve Davis a John Parrott se připojují k Johnu Virgovi v nesmírně zdokonaleném a aktualizovaném komentářovém systému. Zbrusu nový "Champions Trophy" odblokovatelný režim. Hvězdní hráči vypadají a pohyby jsou přesně modelovány na jejich protějšky v reálném životě. Hráč AI byl výrazně změněn, aby hráči hráli "charakteristicky" - záběry, které hrají, odrážejí jejich schopnosti. Hráči mají nyní "formu" - hráči zahrají horké pruhy nebo ztratí formu v turnajích. Aiming Aid byla aktualizována tak, aby novým hráčům umožnila větší a lepší kontrolu nad obtížnými výstřely. Nový analogový řídící systém "Tactile Control", který umožňuje lepší posouzení výkonu střílečky než kdykoli předtím. Další nové funkce: Soutěžte s přáteli prostřednictvím hry Wi-Fi. Vlastní turnaje. Režim Nové zdvojení. Koučovací režim s Dennisem Taylorem. Vlastní tvorba hráčů - vložte se do hry. Bazén, Billiard, Bar Billiard a Snooker Plus modes.pionship 2005, hra je plná snookerových hvězd.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta