Football Manager 2013 - PSP

5055277020775

Použité

Není skladem


506 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Football Manager 2013 - PSP Bazar

Popis

Football Manager je nejprodávanější a nejrealističtější série fotbalových manažerů, jakou kdy hrála. Fotbal Manager 2013 oslavuje 20 let her od lidí ve společnosti Sports Interactive zavedením řady nových funkcí.

Letošní verze vám umožní převzít kontrolu nad jakýmkoli klubem ve více než 50 zemích po celém světě a zahrnuje všechny největší evropské ligy, stejně jako databázi více než 500 000 hráčů a zaměstnanců z reálného světa.

Stejně jako některé nové prvky v reţimu Kariéra, nyní máte nové způsoby, jak si vychutnávat své zkušenosti s fotbalovým manažerem.

Funkce:

Dalším významným rozdílem je významná restrukturalizace zaměstnanců vedoucích pracovníků a změna jejich rolí. Nejvíce je zřejmé, že jsme poprvé představili pozici ředitele fotbalu, který umožní manažerům předat část své pracovní zátěže, například smluvních jednání, pokud se rozhodnou. Kromě toho jsme také zvýšili počet speciálních koučů v rámci hry a vzhledem k tomu, že manažer má větší flexibilitu při výběru, které trenéry nabízejí poradenství a kdy. Manažer se také může rozhodnout, že si stěžuje na interference v zasedací místnosti - ačkoli by tato konkrétní volba měla být pravděpodobně používána pomalu. Zcela nový vzdělávací systém, zdokonalený mezinárodní management, tóny v tiskových konferencích a nové uživatelské rozhraní
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta