Power Stone Collection - PSP

5055060910665

5055060910665

Použité

Není skladem


559 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Power Stone Collection - PSP Bazar

Popis

Power Stone Collection pro PSP je kompilace, která obsahuje vylepšené verze Power Stone a Power Stone 2, které byly původně vydány pro SEGA Dreamcast v roce 1999 a 2000. Než byli propuštěni do seriálu SEGA Dreamcast, Power Stone a Power Stone 2 byly arkádovými hrami. Power Stone je bláznivý Beat'Em Up, kde hráči míří proti soupeři v nejlepších třech kolech. Režim Arcade umožňuje jedinému znaku otestovat své dovednosti proti různým odpůrcům řízeným CPU. Existuje neomezená pokračování a pokud úspěšně porazíte všechny znaky řízené CPU, pak odemknete řadu bonusových funkcí v kolekci Power Stone, která obsahuje znaky, zbraně a další režimy. Ve Versus Mode musí dva hráči zvolit postavu a bojovat proti sobě navzájem, aby zjistili, kdo je opravdu nejlepší. Power Stone pro PSP má sofistikovanější rozhraní ve srovnání s předchůdcem Dreamcast. Hra obsahuje nový, vizuální měřič zdraví, stejně jako radar, který ukazuje umístění silových kamenů. K dispozici jsou také čtyři další postavy z Power Stone 2, které byly k dispozici pro Power Stone, přinášející celkem 12 hratelných postav. Power Stone 2 opravdu dělá věci pomocí funkce WiFi PSP, která podporuje až čtyři hráče, což zase činí Versus Mode velkou zábavu. Existuje několik nových úrovní zahrnutých v pokračování, které obsahují více-odstupňované oblasti uvnitř jedné mapy, které dělají boje více chaotické. Tam je také větší výběr nehorázných zbraní k dispozici v Power Stone 2, stejně jako několik nových herních módů. Základní režim dává jednomu hráči nekonečné pokračování, když soutěží v sérii heads-to-head zápasů, které vyvrcholí poslední bossovou bitvou. Arkádový režim je velmi podobný základnímu režimu, ale obsahuje jediného stíhače, který se účastní bitvy čtyř osob. Až čtyři hráči jsou schopni soutěžit v původním režimu, který umožňuje přizpůsobitelné úkoly, jako jsou jednorázové, dvě proti dvěma nebo tag bojové týmy. Režim dobrodružství umožňuje bojovníkům sbírat předměty a zlato, které si kupují a vytvářejí předměty v obchodě s předměty. Kupující položky mohou být také k dispozici pro použití v jiných režimech. Tam je také Bomber Battle minigame přítomný, který nebyl k dispozici pro Dreamcast verzi. V tomto minigame musí hráči porazit svého soupeře a vyhýbat se mnoha obrovským bombem, které jsou na tomto místě rozptýleny. Pokud jste byli fanoušky Power Stone a Power Stone 2 pro Dreamcast nebo arkádu SEGA, pak Power Stone Collection představuje velmi dobrou hodnotu za peníze, pokud chcete hrát kdekoli a kdykoli budete chtít.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta