Street Fighter Alpha 3 Max - PSP

5055060910214

5055060910214

Použité

Není skladem


442 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Street Fighter Alpha 3 Max - PSP Bazar

Popis

Street Fighter Alpha 3 Max je klasický bojový seriál PSP debut a jistě potěší legie hardcore Street Fighter fanoušků, kteří nyní mohou dostat pravidelnou opravu Street Fighter do autobusu, na toaletu nebo kdekoli si to vyberou! Jako údaj o tom, jak je populární série, mějte na paměti, že franchising Street Fighter dosud prodala více než 27 milionů kusů po celém světě. Tato hra je přímým přístavem kriticky uznávané arkádové hry Street Fighter Alpha 3, která je doplněna o originální obsah speciálně navržený pro přenosný systém včetně funkce Wi-Fi a dalších herních režimů. Můžete si zvolit "ism" pro ovládání schopností postavit výkonné kombinované pohyby a vybrat si z řady různých herních režimů, které nabízejí nekonečnou hodnotu přehrávání, kterou hráči očekávají od série. Přidáním do působivého seznamu více než 30 renomovaných postav ze světově proslulého vesmírného vesmírného stíhače se čtyři další bojovníci připojují k ostré konkurenci. Yun, Maki a Eagle, od Capcom vs. SNK 2, stejně jako Ingrid z Capcom Fighting Evolution, vstoupí do arény a jsou perfektně reprodukovány se všemi novými originálními dějami. Versus bitvy se zahřejí s Wi-Fi League Battle Mode, které dovolují maximálně osm hráčů, aby se vyhnuli v mini-turnajích Round-Robin. Arkádový režim vás v řadě zápasů proti odpůrcům řízeným CPU. V režimu Survival bojujete proti sérii nepřátel, dokud se nedostanete KO'd. Dramatický režim Battle umožňuje hráči spolupracovat s postavou ovládanou CPU, aby bojovali proti nepříteli. Bojujte s finálním šéfem v režimu Final Battle. Street Fighter Alpha 3 Max vám umožní hrát sami nebo s přáteli ve čtyřech režimech sítě: možná budete chtít jít mano-a-mano s libovolnou hratelnou postavou v režimu Versus. Vyberte tým tří postav a zapojte se do série týmových bitev s režimem Battle Team. V režimu Dramatické bitvy Versus můžete kombinovat kombinace výtržníků, protože hráči mohou stohovat palubu proti soupeři se dvěma znaky na 1 znak. Konečně se můžete účastnit soutěží týmů nekonečných značek s verzemi proměnných režimů bitvy. Variabilní režim Battle Mode byl implementován tak, aby umožnil pořádání skupinových bití v reálném čase. Vyznačte a druhý stíhač vstoupí do útoku skoku, který je užitečný pro únik těsných situací.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta