Darkstalkers Chronicle: The Chaos Tower - PSP

5055060910009

5055060910009

Použité

Není skladem


368 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Darkstalkers Chronicle: The Chaos Tower - PSP Bazar

Popis

Supernatural 2D Beat -'em-up Darkstalkers je méně známý než nějaký jiný Capcom beat-'em-up. Známý v Japonsku jako Vampire Spasitel, jsme v seriálu neviděli nějakou dlouhou dobu - to bylo od poloviny devadesátých let, kdy se objevila na planetách Saturn a PlayStation. A jaký byl báječný bojovník, který byl mimořádně úžasný. Morrigan se slavný succubus od té doby objevil ve hrách Capcom vs. SNK a Felicia Catwomanová zůstává ikonickým znakem Capcom. Jsme šťastní, že přijmeme jakoukoli omluvu pro návrat do popředí pro toto monstrum mash-up, natož aktualizovanou a přepracovanou verzi pro výstřelné nové PSP. To je přesně to, co nám Capcom nabízí, ačkoli se znovu objevuje pestrá sbírka věcí, které v noci narazí, jsou odvoláni na sloučení. A oni jsou všichni tady také od obrovského egyptského golema Anakarise a ze strašlivého samurajského démona Bishamona, který je zběsilý na zuby, na Morriganovu sestru Lilithovou a na Červenou jezdeckou BB Hood; tam je celkem 18 znaků. Vypadá to mnohem pestřejší a karikatura než kdy předtím na plné obrazovce PSP a můžete si vybrat ze dvou velikostí obrazovky. Nově příchozí do série dostanou pomocnou ruku s dvoustupňovým systémem tvrdých a snadných příkazových vstupů. Není to tak zjednodušené jako systém "Snadná obsluha" v CVS2, což dává neohrabaným rozbitým nováčkům přestávku, například nahrazuje poloviny kruhů pro čtvrté kruhy. Neexistuje ani méně než pět herních režimů (včetně nového režimu s názvem Tower) a přirozeně je jedním z nich bezdrátový režim, který vám umožní předvést svým přátelům, kteří opravdu jsou Králíkem Monsters. Je absolutní nutností pro 2d bojové fanoušky, kteří se jim podařilo vylepšit PlayStation Portable.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta