Lego Harry Potter, Years 1-4 - PSP

5051892011327

5051892011327

Použité

35 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

366 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Lego Harry Potter, Years 1-4 - PSP Bazar

Popis

"LEGO Harry Potter Years 1-4 kombinuje dvě z nejoblíbenějších franšíz, které dodávají kouzelné a zábavné dobrodružství. Na základě Harryho prvních čtyř knih a filmů - Harry Potter a Kouzelný kámen, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu a Harry Potter a pohár požárních fanoušků mohou zažít první čtyři roky Harryho v Bradavické škole čarodějnictví a čarodějnictví novým vzrušujícím způsobem. Hráči vybudují dobrodružství z Privet Drive na turnaj Triwizard v interaktivní hra, která je přináší prostřednictvím nejpodrobnějšího a nejrozsáhlejšího prostředí, které kdy bylo vytvořeno pro hru LEGO. Hráči všech věkových kategorií, kteří hrají lektvar, spellcasting, puzzle a další, mohou prožít dobrodružství jako nikdy předtím s humorem a kreativní přizpůsobení, které je jedinečné pro LEGO videohry LEGO Harry Potter Years 1-4 přináší hráče do ikonického prostředí z knížek a filmů Harry Potter a představuje zábavu, novou cestu o f zažívá kouzlo Harryho Pottera skrze veselé vystřihované scény a nové prvky hry LEGO, jako je kouzelná budova a kouzelnictví. Zažijte zázrak Bradavické školy čarodějnictví a čarodějnictví: zúčastněte se lekcí, komunikujte s profesory, promíchejte lektvary, podívejte se na koštěti a dokončete úkoly, které sbírají LEGO čepy. Hráči mají svobodu volby z více než 100 hratelných postav včetně Harryho Pottera, Ron Weasleyho a Hermiony Grangerové, stejně jako mnoha dalších oblíbených fanoušků. Prozkoumejte ikonické nastavení z kouzelného světa včetně Diagon Alley, Zakázaného lesa, vesnice Hogsmeade a samozřejmě Hrad božího. LEGO Borgwarts je velkolepé 3D prostředí a největší a nejpodrobnější místo hry LEGO, které bylo kdysi postaveno pro každého, kdo by je mohl prozkoumat a užít si. "

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta